„Witam serdecznie wszystkich sympatyków Floty Świnoujście. Pragnę za pośrednictwem klubowego serwisu gorąco podziękować wszystkim za czas tu spędzony. Nie mam żalu do nikogo. O Flocie mogę mówić jedynie dobrze lub bardzo dobrze. Mimo iż 2 tygodnie temu osiągnąłem wiek emerytalny, stanowczo twierdzę, że tu znacząco się rozwinąłem. Mam poczucie spełnienia, fizycznie czuję się bardzo dobrze. Dziękuję zawodnikom, działaczom, kibicom, tym którzy życzyli mi dobrze, ale przede wszystkim tym, co życzyli mi źle. Mam taki dziwny charakter, że wrogowie mobilizują mnie bardziej niż ciepłe słówka, więc im właśnie jestem szczególnie wdzięczny. Nie będę się chwalić wynikami, ale wierzę, że nie dałem powodów do wstydu, aby w Świnoujściu wspominano mnie źle. Jeśli kogoś zawiodłem to przepraszam.
Jestem bardzo wzruszony formą podziękowania od drużyny, która postanowiła dedykować mi wczorajsze zwycięstwo w Swarzędzu. To bardzo miłe, nie spodziewałem się. Dziękuję serdecznie.
Teraz wracam w swoje strony, daleko od Świnoujścia, ale zapewniam, że dalsze losy Floty Świnoujście śledzić będę z dużą uwagą i razem z wami cieszyć się z każdego zdobytego punktu. Cieszę się, że miałem zaszczyt dołożyć też swoją skromną cegiełkę.”