- Strona główna
 - Sala tradycji
Ludzie Floty od 2006 roku

A - I
Adamski Dawid
Adamski Filip
Adamski Marcin
Aleksander Arkadiusz
Andraszak Rafał
Arifović Ensar
Bancerek Michał
Baniak Bogusław
Bańka Artur
Barański Dawid
Bartczak Grzegorz
Bąk Arkadiusz
Bątkowski Krzysztof
Bątkowski Mateusz
Bebeto
Bejuk Tomasz
Benesz Adam
Benevente Wallace
Bielecki Paweł
Bikanov Igor
Błotny Tomasz
Bochen Marcin
Bochen Oskar
Bodziony Krzysztof
Bratz Oskar
Brljak Darko
Broniecki Waldemar
Broź Mateusz
Brud Daniel
Brzysko Szymon
Bujok Daniel
Burliga Łukasz
Bursa Piotr
Buśkiewicz Paweł
Cader Dariusz
Chi Fon Ferdinand
Chrzanowski Ireneusz
Chrzanowski Jakub
Chyła Daniel
Ciarkowski Michał
Cienciała Sławomir
Cieślik Aleksander
Czapko Sergii
Czarnecki Arkadiusz
Czerbiński Dariusz
Damazyn Dawid
Dankiewicz Kamil
Dorosz Małgorzata
Dutkiewicz Piotr
Dylewski Daniel
Dziuba Piotr
Dziuba Roman
Ekwueme Martins
Erić Nenad
Erić Nenad
Fabiszewski Hubert
Falisiewcz Damian
Fechner Sebastian
Fernando
Forenc Konrad
Franke Rafał
Frejnik Jan
Fryc Patryk
Gad Michał
Gądek Łukasz
Gąsiński Szymon
Gilewicz Konrad
Gołębiewski Kamil
Grudziński Miłosz
Grzelak Rafał
Gusočenko Klimas
Hajdukiewicz Marek
Harkot Patryk
Helt Mariusz
Hnat Grzegorz
Hošek Petr
Hrymowicz Krzysztof
Hus Krzysztof
Iskra Paweł
Iskra Peter



































J - P
Jakubiak Kamil
Jakubowski Adrian
Jandik Marek
Jankowski Karol
Jarmuż Wojciech
Jarun Omar
Jasiński Radosław
Jasitczak Arkadiusz
Kaczorowski Maciej
Kafarski Tomasz
Kalinowski Rafał
Kamiński Sebastian
Kasprzik Grzegorz
Kazadi Khaddy
Kazimierczak Przemysław
Keon Daniel
Kiełbasa Grzegorz
Kierkiewicz Dominik
Kieruzel Piotr
Klęczar Piotr
Kłusek Ryszard
Koch Łukasz
Kocot Przemysław
Kolendowicz Robert
Kondraciuk Łukasz
Koňušik Patryk
Kort Dawid
Kosiorek Jakub
Kośmider Bartosz
Kowal Marek
Kowalczyk Konrad
Kozłowski Dariusz
Krajanowski Damian
Kraśnicki Maciej
Kret Sylwester
Krzywicki Marcin
Krzyżkowski Marcin
Kubowicz Dawid
Kulpa Mateusz
Kupczanko Łukasz
Kusztan Daniel
Kwiatkowski Sebastian
Latapi Pedro
Lech Przemysław
Lewandowski Zdzisław
Libiszewski Marcin
Ligierski Łukasz
Lindner Ariel
Lipka Łukasz
Lisowski Paweł
Łapiński Marcin
Łapiński Marek
Łazar Artur
Magdziński Jacek
Marchewka Bartosz
Marczew Weselin
Margol Tomasz
Marynowski Mateusz
Maślak Tomasz
Maśniak Michał
Mawo Solomon
Maziarz Dawid
Mazurkiewicz Sławomir
Mączniański Dariusz
Megger Maciej
Melon Artur
Miązek Andrzej
Mickiewicz Łukasz
Miernik Damian
Mikołajewicz Łukasz
Mikuła Krzysztof
Mioduszewski Robert
Misan Damian
Misztal Radosław
Miśta Marcin
Mokwa Tomasz
Morawski Łukasz
Mosiądz Damian
Mysiak Maciej
Myszkorowski Jakub
Nasiadko Maciej
Němec Petr
Niedziela Bartłomiej
Niedźwiecki Michał
Niewiada Marek
Ninca Marcin
Nnamani Christian
Norko Przemysław
Norsesowicz Jarosław
Nowak Dawid
Nowak Dominik
Nowak Lech
Nowak Michał
Nwaogu Charles
Okińczyc Wojciech
Oliinyk Maksym
Olszar Sebastian
Opałacz Marek
Ostalczyk Tomasz
Paczkowski Jacek
Paszulewicz Jacek
Pawlak Krzysztof
Pawlak Rafał
Pflantz Kornel
Piątkowski Zdzisław
Pietruszka Przemysław
Pisarenko Paweł
Piszczek Bartłomiej
Podhorodecki Sebastian
Polak Łukasz
Polarczyk Henryk
Polarczyk Tomasz
Poskart Aleks
Protasewicz Michał
Pruchnik Radosław
Prusak Sergiusz
Przewoźniak Cezary
Pułka Jakub




R - Ż
Raczkowski Daniel
Ratajczak Jacek
Reca Arkadiusz
Retlewski Dawid
Rogowski Rafał
Rogowski Szymon
Rombalski Maciej
Rot Jerzy
Rozwałka Edward
Rudolf Tomasz
Rusinek Krzysztof
Rygielski Przemysław
Rzepecki Mateusz
Sapela Łukasz
Serafin Bartosz
Siedlarz Marcin
Siemko Dawid
Sikora Paweł
Siwiec Damian
Skorb Adrian
Skrzeszewski Marcin
Skrzypek Paweł
Skwara Grzegorz
Smolec Piotr
Sochaczewski Piotr
Sojka Arkadiusz
Sokołowski Marek
Sołowiej Łukasz
Stachyra Kamil
Staniek Marcin
Staniszewski Damian
Stankiewicz Paweł
Stasiak Michał
Stąporski Mateusz
Stromczyński Patryk
Szalamberidze Koba
Szałek Mateusz
Szczęsny Mariusz
Szewczuk Dmytro
Szewczyk Bartłomiej
Szukiełowicz Romuald
Szydłowski Krzysztof
Szypowski Sergiej
Szyszkowski Rafał
Ścirka Jakub
Śliwiński Robert
Śpiączka Bartosz
Świątek Cezary
Świderski Tomasz
Tarasewicz Grzegorz
Tkaczonek Piotr
Tomasik Piotr
Trafalski Dawid
Trzeciak Kamil
Tyc Tadeusz
Udarević Ivan
Uszalewski Łukasz
Waliszewski Kamil
Walkowiak Dawid
Waśków Paweł
Welka Radosław
Werecun Oleksandr
Wesołowski Alan
Witczak Igor
Wnuk Michał
Wróblewski Kacper
Wrzesień Mateusz
Wysocki Piotr
Wytwicki Krzysztof
Zaborowski Mateusz
Zakrzewski Jarosław
Zakrzewski Leszek
Zalepa Sebastian
Zaleski Wiktor
Zdeb Jakub
Ziatyk Marcin
Zieliński Kamil
Zięty Oskar
Zimecki Wojciech
Żabiński Filip
Żebrowski Łukasz
Żukowski Krzysztof




































Opracował Waldemar Mroczek

Zawodnicy i trenerzy Floty od 2006 roku
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracował Waldemar Mroczek.