Aktualności
 - Strona główna
Archiwum
 - Wybierz rok
Archiwum 2016 - styczeń

Niedziela, 31 stycznia 2016
Flota - Ina Ińsko 4-1 (2-1)

1-0 Łukasz Lipka - 8
2-0 Mariusz Helt - 15
2-1 Przeciwnik - 28
3-1 Bartłomiej Szewczyk - 61
4-1 Bartłomiej Szewczyk - 70

Skład Floty: Łukasz Gądek (46 Sebastian Podhorodecki), Piotr Wysocki, Tomasz Polarczyk (46 Łukasz Mickiewicz), Przemysław Rygielski, Daniel Raczkowski, Dawid Trafalski (72 Mateusz Kulpa), Kamil Trzeciak (46 Kamil Dankiewicz), Marcin Krzyżkowski (46 Bartłomiej Szewczyk, 72 Tomasz Maślak), Mariusz Helt (76 Krzysztof Bątkowski), Łukasz Lipka (72 Patryk Harkot), Paweł Stankiewicz (46 Michał Wnuk).

Sędziowali Ireneusz Aksiuczyc, Lech Nowak

Zwycięstwem zakończyli tydzień przygotowań do rundy rewanżowej zawodnicy naszej drużyny. Flota pokonała dziś Inę Ińsko 4-1. Goście przebywają na tygodniowym obozie przygotowawczym w naszym mieście. Na co dzień Ina występuje wojewódzkiej lidze okręgowej. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. W 8 minucie po podaniu Mariusza Helta bramkę zdobył Łukasz Lipka. Na 2-0 podwyższył wcześniej asystujący (jak się okaże nie po raz ostatni dziś) Mariusz Helt, wykorzystując dokładne dogranie Tomasza Polarczyka. Zespół Iny zdobył kontaktową bramkę w 28 minucie z małego nieporozumienia w obronie Floty. Bramki strzelane na 3-1 i 4-1 to dzieło dziś debiutującego w pierwszym zespole Floty juniora Bartka Szewczyka. Były bardzo ładne, tak samo jak asysty przy tych bramkach, a dokładnie idealne dośrodkowania Helta. Solidnie zagrała Flota z rywalem grającym dwie klasy wyżej. Dobrze i pewnie bronili bramkarze Łukasz Gądek i Sebastian Podhorodecki. Obrona z Przemysławem Rygielskim, Piotrem Wysockim, Pawłem Stankiewiczem i Dawidem Trafalskim wykonała swoje zadanie. Cała drużyna Floty zagrała pewnie i walecznie, dostosowali się do poziomu spotkania wkomponowani w pierwszy zespół seniorski przez trenera Tomasza Błotnego juniorzy. Kolejne debiuty w pierwszym zespole. Po Szewczyku (strzelcu dwóch bramek), debiuty swoje zaliczyli dziś także Patryk Harkot i Kamil Dankiewicz. Następne spotkanie kontrolne w środę 03 lutego na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg, zespołem grającym aktualnie w II lidze.

Źródło własne. Fot. Piotr Zgraja

Niedziela, 31 stycznia 2016
Trzecie miejsce juniorów w Dziwnowie

Juniorzy Floty Świnoujście, urozmaicając swoje przygotowania do rundy rewanżowej, uczestniczyli w Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dziwnowa. W turnieju udział brało siedem zespołów, Flota zajęła ostatecznie trzecie miejsce. O końcowej pozycji w tabeli zadecydowała ilość zdobytych punktów. Juniorzy wygrali trzy spotkania, zremisowali dwa i przegrali jedno.

Skład Floty: Oskar Bochen, Michał Bancerek, Michał Wnuk, Kamil Trzeciak, Oskar Zięty, Adam Chromy, Dawid Damazyn, Krzysztof Bątkowski, Patryk Harkot, Marcin Krzyżkowski, Szymon Brzysko.
Trener Tomasz Błotny, kierownik Krzysztof Siemiński.

Wyniki spotkań:
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 0-0
Jantar Dziwnów I - Flota Świnoujście 2-2; bramki Adam Chromy, Kamil Trzeciak
Flota Świnoujście - Błękitni Trzygłów 1-0; bramka Adam Chromy
Flota Świnoujście - Korona Stuchowo 1-0; bramka Michał Wnuk
Jantar Dziwnów II - Flota Świnoujście 0-1; bramka Oskar Zięty
Flota Świnoujście - Zalew Stępnica 0-1.

Kolejność końcowa:
1.Jantar Dziwnów I 14
2.Zalew Stepnica 11
3.Flota Świnoujście 11
4.Iskra Golczewo 8
5.Błękitni Trzygłów 5
6.Korona Stuchowo 4
7.Jantar Dziwnów II 2

Następne spotkania sparingowe "Młodzi Wyspiarze" rozegrają 02 lutego z Falą Międzyzdroje - kobiety (III liga) o godzinie 17:30, a następny 04 lutego z Prawobrzeżem Świnoujście - juniorzy, również o godzinie17.30, na sztucznym boisku przy ul. Matejki 17a. Serdecznie zapraszamy.

Źródło: własne

Piątek, 29 stycznia 2016
Flota - Mewa Resko 4-3 (2-2)

1-0 Oskar Zięty - 19
2-2 samobójcza - 41
3-3 Tomasz Polarczyk - 61
4-3 Tomasz Polarczyk - 90
Bramki dla Mewy w 30 (1-1), 34 (1-2) i 48 (2-3)

Skład Floty: Łukasz Gądek (46 Grzegorz Hnat), Przemysław Rygielski (65 Łukasz Lipka), Paweł Stankiewicz (73 Dawid Damazyn), Grzegorz Skwara, Piotr Wysocki (62 Michał Wnuk), Dawid Trafalski, Kamil Trzeciak (46 Daniel Raczkowski), (Oskar Zięty 46 Marcin Ninca, 60 Marcin Krzyżkowski), Łukasz Lipka (46 Mariusz Helt), Tomasz Polarczyk, Tomasz Maślak (75 Piotr Wysocki).
Z powodu kontuzji popdczas rozgrzewki nie grał Kamil Dankiewicz.

Sędziował: Patryk Szefer.

Mecz rozegrano w Międzyzdrojach.

W kolejnym planowo rozegranym sparingu okresu przygotowawczego Flota Świnoujście pokonała wicelidera północnej klasy okręgowej Mewę Resko 4-3. Spotkanie rozegrane zostało w Międzyzdrojach, ale gospodarzem spotkania była Mewa, przebywająca właśnie tam na krótkim obozie. Wynik spotkania otworzył w 19 minucie Oskar Zięty, obsłużony idealnym podaniem przez Grzegorza Skwarę, wykorzystał sytuację sam na sam. "Gospodarze" wyrównali po błędzie indywidualnym oraz szybko zadali kolejny cios, wychodząc na prowadzenie. Mecz prowadzony był w bardzo dobrym, szybkim tempie, obfitował w dużą ilość stwarzanych sytuacji oraz ładnych składnych akcji z obu stron. Wyspiarze wyrównali jeszcze przed przerwą. Po mocnym dośrodkowaniu Skwary, obrońca Mewy strzelił niefortunnie do własnej bramki i ponownie zrobił się remis. W drugiej połowie akcja za akcję, ale to Mewa wyszła szybko po przerwie na prowadzenie, kiedy to po silnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wpadła po uderzeniu głową do bramki Floty. Zawodnicy Morskiego Klubu Sportowego grali do końca, a bohaterem spotkania został strzelec obu końcowych bramek Tomek Polarczyk. Najpierw w 61 minucie po akcji Mariusza Helta i Marcina Krzyżkowskiego padła bramka wyrównująca. W ostatniej akcji meczu rzut rożny Skwary, mocno zaatakowali bramkę Mewy zawodnicy Floty, piłka spadła na ok 25. metr, Polarczyk zdecydował się na strzał, zamieniony na zwycięską bramkę. Drugi sparing drugie zwycięstwo, sprawdzanie zawodników, ustawień boiskowych na pozycjach, szukanie różnych rozwiązań przez trenera Tomasza Błotnego, wykonywanie tego na boisku przez drużynę Floty, może napawać optymizmem, lecz pamiętajmy że to są tylko gry kontrolne. Zwycięstwa z wyżej notowanymi drużynami mogą cieszyć, jak i postawa zespołu. Praca w okresie przygotowawczym przebiega zgodnie z planem
W zespole Mewy wystąpił legendarny srebrny medalista olimpijski z Barcelony, 47-letni Dariusz Adamczuk, który jest prawdziwym mózgiem zespołu.
Wczorajszy przeciwnik Floty - Iskierka Szczecin spotkał się dziś z Falą Międzyzdroje w... Świnoujściu. Wygrali szczecinianie 1-0.
Jutro seniorzy odpoczywają, natomiast juniorzy jadą na turniej halowy do Dziwnowa. W niedzielę o godzinie 15:15 kolejny sparing, tym razem z Iną Ińsko (szczecińska liga okręgowa, 1 szczebel wyżej od Iskierki i Mewy oraz 2 od Floty).

Źródło: własne

Czwartek, 28 stycznia 2016
Mecz z Mewą przyśpieszony

Informujemy, że planowany na jutro mecz z Mewą Resko w Międzyzdrojach rozpocznie się o 15 minut wcześniej niż pierwotnie planowano, czyli o godzinie 18:15. Za zmianę przepraszamy.

tg


Czwartek, 28 stycznia 2016
Pierwszy sparing wygrany
Flota - Iskierka Szczecin 5-4 (1-4)

1-0 Grzegorz Skwara z karnego - 8
1-1 do 1-4 - 19, 35, ,38 i 44 min z karnego
2-4 Marcin Krzyżkowski - 51
3-4 Kamil Trzeciak 55
4-4 Szymon Brzysko - 66
5-4 Paweł Stankiewicz - 76.

Skład Floty:
I połowa: Grzegorz Hnat (30 Sebastian Podhorodecki), Sławomir Mazurkiewicz, Łukasz Lipka, Dawid Damazyn, Piotr Wysocki, Grzegorz Skwara, Michał Nowak (35 Tomasz Maślak), Przemysław Rygielski, Oskar Zięty, Mateusz Kulpa, Mariusz Helt.
II połowa: Sebastian Podhorodecki (60 Łukasz Gądek), Radosław Stasiak, Michał Wnuk, Sławomir Mazurkiewicz (60 Szymon Brzysko), Tomasz Polarczyk, Krzysztof Bątkowski, Paweł Stankiewicz, Tomasz Maślak, Marcin Krzyżkowski, Kamil Trzeciak, Dawid Trafalski.

Sędziowali: Artur Szfer, Lech Nowak.

W pierwszym sparingu rozegranym w okresie przygotowań do rundy rewanżowej Flota Świnoujście pokonała grający w klasie okręgowej zespół Iskierki Szczecin 5-4. Drużyna wyspiarzy zagrała w tym spotkaniu dwoma składami, natomiast bramkarze bronili po 30 minut każdy. Spotkanie odbyło się na bardzo dobrze przygotowanym przez świnoujski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" boisku. Pierwszy kwadrans meczu należał do Floty. Po faulu na debiutującym w drużynie Morskiego Klubu Sportowego Łukaszu Lipce, w 8 minucie Grzegorz Skwara pewnie wykonał rzut karny. Jednak po straconej bramce to goście zdecydowanie doszli do głosu, wykorzystując swoje szanse bramkowe. Gola do szatni zdobyli z rzutu karnego po faulu w polu karnym. Do przerwy przegrywaliśmy więc 1-4! Druga połowa to inna grupa zawodników desygnowana do gry przez trenera Tomasza Błotnego. Teraz to gospodarze dyktowali warunki na boisku, strzelając w drugiej części spotkania cztery bramki, nie tracąc już żadnej. Bramki zdobywane były po ładnych zespołowych akcjach. Ozdobą meczu na pewno była dająca Flocie zwycięstwo bramka Pawła Stankiewicza zdobyta pięknym strzałem z ok. czterdziestu metrów! Dodać warto też, że w debiucie w pierwszej drużynie jedną z bramek strzelił junior Szymon Brzysko. Zagrało 23 zawodników, z dobrej strony pokazały się nowe twarze w naszej drużynie: Grzegorz Hnat, Radosław Stasiak i Łukasz Lipka.
Kolejny sparing jutro o 18:15 z Mewą Resko w Międzyzdrojach.


Źródło: własne. Fot. Piotr Dworakowski

Niedziela, 24 stycznia 2016
Drugie miejsce trzynastolatków w Resku

W dniu wczorajszym nasi młodzi zawodnicy urodzeni w roku 2003 uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej Master Camps 2016 o puchar burmistrza Reska. Uczestniczyły w nim dwa zespoły gospodarzy tj. Mewy Resko oraz Jantara Dziwnów, Pomorzanina Nowogard i Floty Świnoujście. Grano po 15 minut systemem każdy z każdym w składach pięcioosobowych, w tym bramkarz. Nasza drużyna, pod opieką trenera Krzysztofa Słowińskiego pokonała 1-0 Jantara i 2-0 Mewę II, zremisowała 1-1, ale przegrywajac w rzutach karnych 1-2, z Pomorzaninem i przegrała 1-4 z Mewą I. Ostatecznie zajęła drugą pozycję ex aequo z Pomorzaninem, wygrała Mewa I. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kubuś Scirka 4 i Grzesio Cellner 2.
Dodajmy do tego, że nasza drużyna zdobyła w tym turnieju nagrodę fair play, a Jasio Frejnik uznany został najlepszym bramkarzem turnieju. Gratulujemy.
Skład Floty: Jan Frejnik, Mateusz Gudalewski, Dawid Mikula, Jakub Ścirka, Bartosz Jankowski, Dawid Szafrański, Grzegorz Cellner, Eryk Harkowski, Eryk Szychowski, Hubert Wydra, Krzysztof Kesterke.

tg

Sobota, 23 stycznia 2016
Plażowy trening na otwarcie roku

Jak już informowaliśmy juniorzy i seniorzy Floty wznowili dziś zajęcia. Odbyły się one na plaży i trwały od godziny 13:15 do 15:00. Wcześniej omawiano plan przygotowań, treningów i gier kontrolnych. W zajęciach uczestniczyło łącznie 33 zawodników, w tym dwie nowe twarze: bramkarz Grzegorz Hnat i pomocnik Łukasz Lipka w zespole seniorów oraz Miłosz Grudziński w juniorach. Dołączyć ma jeszcze dwóch seniorów i trzech juniorów. Natomiast wiadomo już, że odejdzie Marek Sokołowski, który wyjeżdża do pracy w Gdańsku. Nastąpiła zmiana osób pełniących funkcje kierowników drużyn - Lech Nowak opiekować się będzie wyłącznie seniorami, natomiast juniorami Krzysztof Siemiński. Zmiana jest też na stanowisku gospodarza klubu - Andrzeja Pigłowskiego zastąpi Jarosław Zakrzewski.
Planowana gra wewnętrzna jak już informowaliśmy - nie odbyła się. - Mam nadzieję, że kolejne sparingi: w czwartek z Iskierką Szczecin, w piątek z Mewą Resko i w niedzielę z Iną Ińsko rozegramy planowo - powiedział trener Tomasz Błotny.
Juniorzy w sobotę wyjeżdżają na turniej do Dziwnowa.

tg

Piątek, 22 stycznia 2016
Gry jednak nie będzie

Niestety, mrozy nie puszczają, a w związku z tym zamarznięte od dołu boisko przy ul. Matejki 17a nie nadaje się do gry. W tej sytuacji planowana na jutro gra wewnętrzna juniorów przeciw seniorom została odwołana.
Zajęcia jednak zostaną wznowione. Zbiórka zawodników o godzinie 12:45, po omówieniu spraw organizacyjnych odbędzie się pierwszy trening na plaży (około godziny 14:00). Kolejny trening we wtorek: juniorzy o godzinie 16:00, seniorzy o 17:30.

tg


Środa, 20 stycznia 2016
Czy będzie gra wewnętrzna?

Wznowienie zajęć piłkarzy Floty - tak jak już wcześniej informowaliśmy - odbędzie się w najbliższą sobotę. Pod znakiem zapytania stoi jednak planowana na ten dzień gra wewnętrzna juniorzy przeciw seniorom. Powodem jest oblodzone boisko, które może umiemożliwić granie na nim. Jeśli do soboty sytuacja nie zmieni się, to odbędą się zajęcia w terenie. O ostatecznej decyzji w tej sprawie będziemy informować.

tg


Sobota, 16 stycznia 2016
Pierwszy trening odwołany

Informujemy, że planowane na 21 i 22 stycznia treningi zostały odwołane. W tej sytuacji wznowienie zajęć odbędzie się w sobotę 23 stycznia, o godzinie 14:00. Gra wewnętrzna odbędzie się zgodnie z planem.

tg


Wtorek, 12 stycznia 2016
Sparingi

Jak już informowaliśmy wcześniej piłkarze Floty wznawiają zajęcia 21 stycznia. Znany jest już plan sparingów, aczkolwioek są jeszcze wolne terminy. Generalnie mecze i turnieje z udziałem naszych zawodników podzielone są na trzy grupy: dla seniorów, juniorów oraz mieszane, w których wystąpią seniorzy ale szeroko poszerzeni o zawodników wojewódzkiej ligi juniorów. Na tych meczach w dyspozycji trenera będą wszyscy piłkarze zrzeszeni w obydu grupach.

Sparingi seniorów:
29.01. Mewa Resko (w Międzyzdrojach)
03.02 Kotwica Kołobrzeg (w Kołobrzegu)
06.02 Vineta Wolin
11.02 Eintracht Ahlbeck
13.02 Wybrzeże Rewalskie Rewal
12.03 Hansa Goleniów

Sparingi juniorów:
30.01 Turniej halowy w Dziwnowie
02.02 Fala Międzyzdroje (drużyna kobiet)
04.02 Prawobrzeże Świnoujście (drużyna juniorów)
20.02 Trójmecz piłkarski w Ahlbecku

Sparingi "mieszane" Juniorzy i seniorzy:
23.01 i 10.03 Gry wewnętrzne juniorzy - seniorzy
28.01 Iskierka Szczecin
31.01 Ina Ińsko
07.02 Victoria Świebodzice

Wolne terminy: 21 lutego, 27/28 lutego i 05/06 marca 2016. Planowany jest też udział juniorów w turnieju Głosu szczecińskiego, termin jeszcze nei jest znany.

Chronologiczny spis spotkań, wraz z godzinami i miejscami, znajduje się na marginesie z prawej strony. Mecze w Świnoujściu rozgrywane będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

tg


Niedziela, 10 stycznia 2016
Drugie miejsce juniorów w Ahlbecku

Turniej halowy Seebrucken Cup 2016 w Ahlbecku przeszedł do historii. W Pommernhalle Ahlbeck juniorzy Morskiego Klubu Sportowego Flota spisali się bardzo dobrze, wychodząc z trudnej grupy do dalszych gier, a w konsekwencji zajmując drugie miejsce! W idealnie zorganizowanym przez niemieckich sąsiadów turnieju rywalizacja trzymała od początku do końca w napięciu, a godziny od 15:00 do 20:00 rozgrzewały emocjami do białości licznie zgromadzoną i głośno dopingującą publiczność na trybunach. W turnieju uczestniczyło osiem zespołów.Podzielone zostały one na dwie grupy, czas gry 12 minut, system każdy z każdym. Do półfinału wchodziły po dwie drużyny z każdej grupy, inne natomiast grały do końca o dalsze pozycje. W tych meczach, o piąte czy siódme miejsce, też było bardzo dużo emocji. Nasi juniorzy po wygranej, porażce i remisie w meczach grupowych zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do półfinału. Tam Flota pokonała 1-0 drużynę Insel Usedom, po bramce w końcowych sekundach strzelonej przez Patryka Harkota. W tym meczu Flota była zdecydowanie lepsza przez całe spotkanie. W finale ponownie trafiła na gospodarzy - Eintracht Ahlbeck I, z którym spotkała się już w grupie. Podobnie jak wtedy, mimimalne zwycięstwo 1-0 odniósł Eintracht, jednak o ile w meczu grupowym nasza porażka nie była słuszna, tak w finale gospodarze zawodów wygrali w pełni zasłużenie, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Dodać jeszcze trzeba, że Flota była jedynym zespołem w tym turnieju grającym juniorami. Brawa dla naszej młodzieży, bardzo dobry występ wszystkich zawodników, korzystnie zaprezentowali się nasi obaj bramkarze. Rozegrano łącznie 18 spotkań. Ciekawostką była "nowinka" w zasadach gry bramkarza, która do prowadziłą do tego,że tylko w jednym meczu całego turnieju obie drużyny strzeliły bramki (wynik 2-1)! Inne wyniki to wygrane do zera lub bezbramkowe remisy. W drużynie Eintrachtu II Ahlbeck dobre zawody rozegrał trener naszych trampkarzy Piotr Polarczyk.
Pierwsze miejsce zajął więc Eintracht I Ahlbeck, drugie Flota Świnoujście, trzecie FC Insel Usedom. Kolejne miejsca zajęli: 4) SV Zinnowitz, 5) GW Usedom, 6) SV Uckeritz, 7) TSV Ulrichshorst, 8) Eintracht II Ahlbeck.

Skład Floty: Oskar Bochen, Michał Bancerek, Michał Wnuk (kapitan), Dawid Damazyn, Kamil Trzeciak, Oskar Zięty, Mateusz Kulpa,Mateusz Zaborowski, Krzysztof Bątkowski, Patryk Harkot, Bartek Szewczyk.
Trener Tomasz Błotny, Kierownik Lech Nowak.

Michał Wnuk - kapitan drużyny Floty. Turniej halowy Seebrucken Cup 2016 w Ahlbecku można uznać za udany, każdy z zawodników Floty zaprezentował się bardzo dobrze. Drugie miejsce jest na pewno dobrym rezultatem, jednak czuliśmy niedosyt po przegranym meczu finałowym z gospodarzem turnieju,ponieważ wiedzieliśmy, że rywal był w naszym zasięgu. O naszej porażce zadecydowały proste i nie wymuszone błędy,które nasz przeciwnik wykorzystał. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak fajnie zorganizowany turniej. Teraz musimy sumiennie przepracować okres przygotowawczy, aby zrealizować nasz cel na ten sezon, jakim jest utrzymanie w lidze wojewódzkiej.


Sobota, 09 stycznia 2016
Krzysztof Słowiński trenerem UEFA C

Miło nam zakomunikować, że w dniu dzisiejszym Krzysztof Słowiński ukończył kurs trenerów i uzyskał kwalifikacje trenera UEFA C. Do prowadzenia drużyn na poziomie I ligi to wprawdzie nie wystarcza, ale krok po kroku można przecież dojść i do UEFA PRO, czego serdecznie życzymy.
Krzysztof Słowiński urodził się 18 września 1974 w Świnoujściu. Jest jednym z założycieli Morskiego Klubu Sportowego Flota. Wspólnie z Piotrem Polarczykiem prowadzi w naszym klubie grupy trampkarzy. Jest mężem klubowej skarbnik Patrycji Słowińskiej.
Gratulujemy i życzymy jak najszybszego, bezproblemowego pokonywania kolejnych szczebli.

tg

Czwartek, 07 stycznia 2016
Juniorzy zagrają w Ahlbecku

Drużyna juniorów Floty Świnoujście została zaproszona do udziału w halowym turnieju Ahlbeck 2016, który odbędzie w hali sportowej w Ahlbecku w najbliższą sobotę 09 stycznia 2016 od godziny 15:00. W turnieju udział weźmie osiem drużyn, gospodarzem jest klub Eintracht Ahlbeck.
Drużyna Floty wystąpi w następującym składzie: Michał Bancerek, Oskar Bochen, Krzysztof Bątkowski, Dawid Damazyn, Patryk Harkot, Mateusz Kulpa, Bartłomiej Szewczyk, Kamil Trzeciak, Michał Wnuk, Mateusz Zaborowskki, Oskar Zięty. Trener Tomasz Błotny, kierownik Lech Nowak.
Morski Klub Sportowy Flota serdecznie dziękuje organizatorom za zaproszenie.

tg

Sobota, 02 stycznia 2016
Co czeka nas zimą?

Piłkarze Floty Świnoujście wznowią treningi w dniu 21 stycznia br. (czwartek). Zarówno juniorzy jak i seniorzy, choć ci młodsi rozpoczną zajęcia półtorej godziny wcześniej, czyli o godzinie 16:00. Jak wynika z powyższego pierwszy trening seniorów o 17:30. Następnego dnia zajęcia o tych samych porach, natomiast na sobotę, 23 stycznia o godzinie 14:00 planowana jest gra wewnętrzna juniorzy przeciw seniorom.
Pierwszy sparing pierwszego zespołu zaplanowany jest na czwartek 28 stycznia godz. 18:00, a przeciwnikiem będzie Iskierka Szczecin (klasa okręgowa "niższa"). Później kolejno Mewa Resko (też klasa okręgowa, wicelider), Kotwica Kołobrzeg (II liga, najwyżej sklasyfikowany sparingpartner), Vineta Wolin (III liga), Victoria Świebodzice (wałbrzyska klasa okręgowa), Eintracht Ahlbeck (Obi-Liga Nord, Niemcy), Wybrzeże Rewalskie Rewal (klasa okręgowa), Bałtyk Koszalin (III liga) i Hansa Goleniów (A klasa, grupa III). W międzyczasie dwa wolne terminy: 27/28 lutego i 05/06 marca. Początek rozgrywek 19/20 marca.
Jeśli chodzi o juniorów, to wybrani zawodnicy wezmą udział w meczach seniorów. Poza tym czeka ich wyjazd na turniej do Dziwnowa oraz mecze z żeńską drużyną Fali Międzyzdroje, juniorami Prawobrzeża i Eintrachtem Ahlbeck. Jest też jeszcze kilka terminów wolnych. Początek rundy rewanżowej 12/13 marca.

tg

Archiwum wiadomości
ze stycznia 2016
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.