Jakub Myszkorowski

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie.

2013

Urodzony 25 kwietnia 1981

Kariera trenerska:
Odbył oficjalny staż w Polonii Warszawa oraz w zespole Młodej Ekstrakalsy Legii Warszawa. Współpracował z wieloma trenerami ekstraklasy i I ligi, reprezentacją U-17 oraz pierwszą reprezentacją seniorów podczas Mistrzostw Europy 2012. Stworzył dział analizy w KSP Polonia. Autor licznych publikacji na temat analizy treści walki sportowej w czasopismach branżowych, w tym między innymi w "Trenerze".

We Flocie wiosną 2013.

Kwalifikacje. Trener UEFA B, w trakcie zdobywania UEFA A, absolwent League Managers Association School of Football Management.
Trener, analityk i scout piłkarski, doświadczony bank informacji reprezentujący niestandardowe połączenie wiedzy z zakresu szkolenia piłki nożnej, analizy treści walki sportowej oraz analizy profili psychologicznych i kulturowych zawodników. Autor wielu oryginalnych ćwiczeń taktycznych. Sprowadził do Polski firmę analityczną Prozone Sports i zainspirował wielu trenerów do używania tej nowoczesnej technologii.

Dodatkowe specjalizacje: motywacja w piłce nożnej, zarządzanie relacjami kulturowymi i interpersonalnymi w drużynie, ocena potencjału zawodnika.