Flota zagrała w składzie: Prusak (43' ), Baran, Miązek, Bochen, Cebulski, Niewiada, Noga, Okrzeja (43' Strychoń), Mikuła, Cimoszko (35' Broniecki), Ciołek .
Na boisku nie pojawili się: Roberto, Mężydło, Magrao.
Sędzia główny: Krzysztof Wróbel (Wrocław).
Obserwator: Ryszard Strzelecki (Gdańsk).
1' Mecz rozpoczęty.
3' Akcja TKP zakończona groźnym strzałem z daleka Hanczewskiego.
4' Róg dla Floty wykonuje Cebulski, ale bramkarz gospodarzy, Zalewski łapie piłkę.
6' Kolejny atak torunian, Lewandowski nie sięgnął piłki, Cimoszko interweniuje.
12' Kolejny błąd obrony Floty, Urbański się pogubił.
15' Po strzale Urbańskiego piłkę z bramki wybijają obrońcy Floty, ale Hanczewski głową kieruje ją do siatki. 1:0. Inicjatywa po stronie gospodarzy.
18' Strzał Grzędzickiego zbyt lekki, Prusak wyłapuje.
19' Okrzeja w polu karnym, Świderek blokuje.
21' Odwrócony tyłem do bramki Mikuła dostaje dokładne podanie od Ciołka, próba strzału nożycami, obok słupka.
25' Z wolnego Mikuła, bramkarz broni, Okrzeja nie zdąża do piłki. Okres przewagi Floty, która próbuje wyrównać.
28' Okrzeja przyjął piłkę w polu karnym, ale za dużo obrońców TKP, by oddać strzał.
32' Bardzo groźna indywidualna akcja Urbańskiego (Miązek poszedł do przodu), obrona Prusaka.
35' Pierwsza zmiana w zespole Floty, za Cimoszkę wchodzi Broniecki.
36' Po akcji TKP Miązek o mało nie strzela bramki samobójczej
37' Po faulu na zawodniku Floty nieuznana bramka dla torunian
40' Doświadczony Hanczewski nie marnuje sytuacji sam na sam z Prusakiem i podwyższa na 2:0.
43' Po kiksie Prusaka, bramkarz Floty próbuje naprawić swój błąd, ale łapie gracza TKP za nogi i sędzia bez wahania pokazuje czerwoną kartkę i dyktuje karnego. I tym razem Hanczewski się nie myli. 3:0, hat-trick klasyczny i beznadziejna sytuacja Floty.
45' Po faulu, na który nie reaguje sędzia, Ciołek zniesiony z boiska, koniec pierwszej połowy. Zabójcze kontry TKP, w przodzie szaleją Urbaniak (chciał zrehabilitować się za niewykorzystaną sytuację i dwukrotnie doskonale podał) i Hanczewski. Zaczął padać deszcz. Ciężko powiedzieć, czy Flota może w dziesiątkę cokolwiek zdziałać w drugiej połowie.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania.
47' Cebulski na głowę Mikuły - nad poprzeczką.
49' Uderza Noga, ale Zalewski chwyta piłkę.
50' Niecelnie strzela Lewandowski.
58' Po strzale Świderka interwencja Bronieckiego.
66' Czwartego gola dla TKP zdobywa Hanczewski!
70' Akcja Grzędzicki-Dobek-Hanczewski i rzut rożny dla TKP. Później kolejne trzy sytuacje dla gospodarzy.
83' Niebezpiecznie strzela Gobinet, Strychoń wypuszcza piłkę przed siebie, na szczęście sytuacja opanowana.
90' Na koniec jeszcze strzał Niewiady z daleka i róg oraz Mikuła z wolnego fatalnie w mur. Koniec meczu.
Podsumowanie
Zwycięstwo ambitnie grającego TKP zasłużone, choć wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu gry. Błędy w obronie i bramkarza Floty. Słaba dyspozycja sędziego, ale nie skrzywdził świnoujścian. Rok temu też zaczęliśmy od porażki 0:4, jednak to raczej marne pocieszenie.
Błąd w taktyce Floty - Hanczewski, który przecież strzelał wiele bramek nie tylko w rozgrywkach czwarto- ale także i drugoligowych, nie dostał "plastra" i zdobył wszystkie bramki dla torunian.
Strona podczas relacji odświeża się automatycznie co minutę.
W przypadku kłopotów, aby ręcznie odświeżyć, kliknij F5.
Autorzy relacji: W.Mroczek i M.Frukacz.