-Strona główna
Statystyki
 - Wybierz sezon

Dane statystyczne sezonu 2017/18

Tabela grupy szczecińskiej V ligi
lp.drużynampktbr
1 . Chemik Police 30 86 141 -6
2 . Błękitni II Stargard 30 69 120 -50
--------------------------------------------------
3 . Flota Świnoujście 30 51 83 -65
4 . Odra Chojna 30 49 72 -70
5 . Ogniwo Babinek 30 45 65 -70
6 . Stal Szczecin 30 43 48 -53
7 . Zorza Dobrzany 30 41 46 -51
8 . Piast Chociwel 30 40 45 -58
9 . Biali Sądów 30 39 43 -50
10 . Iskra Golczewo 30 37 36 -63
11 . Dąb Dębno 30 36 65 -92
12 . Mierzynianka Mierzyn 30 35 42 -54
--------------------------------------------------
13 . Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 34 48 -76
14 . Arkonia Szczecin 30 34 41 -65
15 . Błękit Pniewo 30 28 46 -74
16 . Wicher Brojce 30 20 36 -80

po kolejkach: 30 ;
remisów  - 33; walkowerów  - 3; bramek  - 976;
z boiska  - 971; średnia  -  4.10 średnio co  -  00:21:58




Zdobywcy bramek dla Floty:

21 - Staniszewski
12 - Skwara
9 - Bątkowski
7 - Kozłowski
5 - Bursa
      Helt
      Misztal
      Nowak
      Trafalski
3 - Zięty
2 - Rygielski
1 - Pflantz
      Protasewicz
      Wątroba
      Żabiński


I runda:
1 . Chemik Police 15 41 63 -4
2 . Błękitni II Stargard 15 35 55 -20
3 . Flota Świnoujście 15 28 47 -32
4 . Odra Chojna 15 24 33 -32
5 . Arkonia Szczecin 15 24 26 -33
6 . Stal Szczecin 15 22 25 -27
7 . Zorza Dobrzany 15 22 23 -25
8 . Ogniwo Babinek 15 22 31 -36
9 . Piast Chociwel 15 21 24 -29
10 . Mierzynianka Mierzyn 15 20 25 -27
11 . Iskra Golczewo 15 17 21 -38
12 . Wicher Brojce 15 16 26 -34
13 . Błękit Pniewo 15 14 31 -38
14 . Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 14 24 -42
15 . Biali Sądów 15 12 24 -37
16 . Dąb Dębno 15 10 31 -55


II runda:
1 . Chemik Police 15 45 78 -2
2 . Błękitni II Stargard 15 34 65 -30
3 . Biali Sądów 15 27 19 -13
4 . Dąb Dębno 15 26 34 -37
5 . Flota Świnoujście 15 23 36 -33
6 . Ogniwo Babinek 15 23 34 -34
7 . Odra Chojna 15 25 39 -38
8 . Stal Szczecin 15 21 23 -26
9 . Zorza Dobrzany 15 19 23 -26
10 . Piast Chociwel 15 19 21 -29
11 . Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 20 24 -34
12 . Iskra Golczewo 15 20 15 -25
13 . Błękit Pniewo 15 14 15 -36
14 . Mierzynianka Mierzyn 15 15 17 -27
15 . Arkonia Szczecin 15 10 15 -32
16 . Wicher Brojce 15 4 10 -46


Różnica bramek:
1 . Chemik Police 141 -6
2 . Błękitni II Stargard 120 -50
3 . Flota Świnoujście 83 -65
4 . Odra Chojna 72 -70
5 . Ogniwo Babinek 65 -70
6 . Stal Szczecin 48 -53
7 . Zorza Dobrzany 46 -51
8 . Biali Sądów 43 -50
9 . Mierzynianka Mierzyn 42 -54
10 . Piast Chociwel 45 -58
11 . Arkonia Szczecin 41 -65
12 . Dąb Dębno 65 -92
13 . Iskra Golczewo 36 -63
14 . Wybrzeże Rewalskie Rewal 48 -76
15 . Błękit Pniewo 46 -74
16 . Wicher Brojce 36 -80


Bramki strzelone:
1 . Chemik Police 141
2 . Błękitni II Stargard 120
3 . Flota Świnoujście 83
4 . Odra Chojna 72
5 . Ogniwo Babinek 65
. Dąb Dębno 65
7 . Stal Szczecin 48
. Wybrzeże Rewalskie Rewal 48
9 . Zorza Dobrzany 46
. Błękit Pniewo 46
11 . Piast Chociwel 45
12 . Biali Sądów 43
13 . Mierzynianka Mierzyn 42
14 . Arkonia Szczecin 41
15 . Iskra Golczewo 36
. Wicher Brojce 36


Bramki stracone:
1 . Chemik Police -6
2 . Błękitni II Stargard -50
. Biali Sądów -50
4 . Zorza Dobrzany -51
5 . Stal Szczecin -53
6 . Mierzynianka Mierzyn -54
7 . Piast Chociwel -58
8 . Iskra Golczewo -63
9 . Flota Świnoujście -65
. Arkonia Szczecin -65
11 . Odra Chojna -70
. Ogniwo Babinek -70
13 . Błękit Pniewo -74
14 . Wybrzeże Rewalskie Rewal -76
15 . Wicher Brojce -80
16 . Dąb Dębno -92


Suma bramek strzelonych i straconych:
1 . Błękitni II Stargard 170
2 . Dąb Dębno 157
3 . Flota Świnoujście 148
4 . Chemik Police 147
5 . Odra Chojna 142
6 . Ogniwo Babinek 135
7 . Wybrzeże Rewalskie Rewal 124
8 . Błękit Pniewo 120
9 . Wicher Brojce 116
10 . Arkonia Szczecin 106
11 . Piast Chociwel 103
12 . Stal Szczecin 101
13 . Iskra Golczewo 99
14 . Zorza Dobrzany 97
15 . Mierzynianka Mierzyn 96
16 . Biali Sądów 93



Wyniki meczów i strzelcy dla Floty:


1 kolejka 19/20 sierpnia 2017

Flota - Iskra 6-4 (4-1)
1-0 Radosław Misztal 6
2-0 Damian Staniszewski 7
2-1 Roman Biernacki 10
3-1 Grzegorz Skwara 18
4-1 Grzegorz Skwara 30
4-2 Marek Wróblewski 52
5-2 Mateusz Bątkowski 60w
5-3 Roman Biernacki 71
6-3 Mateusz Bątkowski 88
6-4 Dawid Roszak 90+3w

Chemik - Mierzynianka 5-0
Arkonia - Stal 1-0
Wicher - Piast 1-1
Ogniwo - Odra 4-3
Błękit - Dąb 4-5
Wybrzeże - Blękitni II 0-7
Biali - Zorza 1-3

2 kolejka 26/27 sierpnia 2017

Piast - Flota 3-2 (1-2)
0-1 Mateusz Bątkowski 15
1-1 Przemysław Kwiatkowski 22
1-2 Przemysław Rygielski 38
2-2 Zdzisław Szwąder 66
3-2 Marcin Hyriak 90+3

Zorza - Błękit 3-0
Stal - Mierzynianka 0-4
Dąb - Chemik 0-9
Arkonia - Wicher 1-1
Iskra - Ogniwo 0-2
Odra - Wybrzeże 2-3
Blękitni II - Biali 2-0

3 kolejka 02/03 września 2017

Flota - Arkonia 7-0 (2-0)
1-0 Damian Staniszewski 26
2-0 Mateusz Bątkowski 32
3-0 Damian Staniszewski 46
4-0 Damian Staniszewski 49
5-0 Mariusz Helt 60
6-0 Mariusz Helt 70
7-0 Damian Staniszewski 81

Wicher - Stal 0-5
Chemik - Zorza 4-0
Mierzynianka - Dąb 4-3
Błękit - Blękitni II 2-4
Ogniwo - Piast 0-3
Wybrzeże - Iskra 0-2
Biali - Odra 1-4

4 kolejka 09/10 września 2017

Wicher - Flota 2-5 (1-1)
1-0 Marcin Kocur 19
1-1 Dariusz Kozłowski 34
2-1 Marcin Kańczucki 63
2-2 Grzegorz Skwara 65w
2-3 Damian Staniszewski 74
2-4 Michał Protasewicz 81
2-5 Radosław Misztal 88

Zorza - Mierzynianka 2- 1
Piast - Wybrzeże 4-2
Arkonia - Ogniwo 2-1
Iskra - Biali 1-1
Odra - Błękit 2-0
Blękitni II - Chemik 0-3
Stal - Dąb 1-0

5 kolejka 16/17 września 2017

Flota - Stal 1-3 (0-2)
0-1 Mariusz Sypuła - 27
0-2 Mariusz Sypuła - 45
0-3 Wojciech Dochniak - 63k
1-3 Damian Staniszewski - 85

Chemik - Odra 7-1
Wybrzeże - Arkonia 1-2
Mierzynianka - Blękitni II 2-5
Błękit - Iskra 8-0
Dąb - Zorza 2-2
Ogniwo - Wicher 2-3
Biali - Piast 0-0

6 kolejka 23 września 2017

Flota - Ogniwo 4-1 (0-1)
0-1 Bartłomiej Woźniewski 8
1-1 Dariusz Kozłowski 58
2-1 Damian Staniszewski 76
3-1 Oskar Zięty 80
4-1 Damian Staniszewski 87

Stal - Zorza 2-2
Arkonia - Biali 3-3
Piast - Błękit 3-3
Iskra - Chemik 0-0
Wicher - Wybrzeże 2-2
Odra - Mierzynianka 3-0
Blękitni II - Dąb 8-5

7 kolejka 30 września/01 października 2017

Wybrzeże - Flota 4-6 (3-4)
0-1 Kornel Pflantz 10
0-2 Przemysław Rygielski 15
0-3 Radosław Misztal 18
0-4 Dawid Trafalski 27
1-4 Rafał Andruszko 30
2-4 Maciej Rogowski 31
3-4 Grzegorz Balkowski 33
3-5 Radosław Misztal 65
4-5 Kamil Fryszka 79
4-6 Dariusz Kozłowski 88

Chemik - Piast 3-0
Mierzynianka - Iskra 5-0
Zorza - Blękitni II 1-1
Ogniwo - Stal 1-1
Błękit - Arkonia 2-4
Dąb - Odra 2-1
Biali - Wicher 2-4

8 kolejka 07 października 2017

Flota - Biali 4-1 (2-1)
0-1 Adam Milkowski 22k
1-1 Grzegorz Skwara 28
2-1 Damian Staniszewski 32
3-1 Damian Staniszewski 50
4-1 Grzegorz Skwara 77w

Stal - Blękitni II 1-1
Wicher - Błękit 1-3
Iskra - Dąb 4-0
Piast - Mierzynianka 0-3
Arkonia - Chemik 0-6
Odra - Zorza 1-0
Ogniwo - Wybrzeże 3-0

9 kolejka 14/15 października 2017

Błękit - Flota 1-2 (1-0)
1-0 Paweł Plis 14k
1-1 Dariusz Kozłowski 76
1-2 Radosław Misztal 78

Chemik - Wicher 1-1
Mierzynianka - Arkonia 2-0
Wybrzeże - Stal 3-0
Dąb - Piast 2-3
Zorza - Iskra 2-0
Biali - Ogniwo 1-2
Blękitni II - Odra 3-0

10 kolejka 21/22 października

Flota - Chemik 0-1 (0-1)
0-1 Mykyta Vovchenko - 22

Stal - Odra 0-4
Iskra - Blękitni II 2-1
Piast - Zorza 1-0
Arkonia - Dąb 2-1
Wybrzeże - Biali 2-1
Wicher - Mierzynianka 0-3
Ogniwo - Błękit 6-0

11 kolejka 28/29 października

Mierzynianka - Flota 0-0
Chemik - Ogniwo 8-0
Zorza - Arkonia 1-1
Błękit - Wybrzeże 2-1
Dąb - Wicher 1-2
Odra - Iskra 3-2
Biali - Stal 1-4
Blękitni II - Piast 4-0

12 kolejka 04/05 listopada 2017

Flota - Dąb 5-2 (2-1)
1-0 Damian Staniszewski - 3
2-0 Damian Staniszewski - 9
2-1 Roman Majchrzak - 31w
3-1 Damian Staniszewski - 65
4-1 Damian Staniszewski - 75
5-1 Damian Staniszewski - 78
5-2 Remigiusz Pastwa - 85

Stal - Iskra 3-2
Piast - Odra 1-2
Arkonia - Błękitni II 2-5
Wybrzeże - Chemik 1-5
Wicher - Zorza 2-3
Biali - Błękit 2-1
Ogniwo - Mierzynianka 1-0

13 kolejka 11 listopada 2017

Zorza - Flota 1-3 (0-0)
0-1 Mateusz Bątkowski - 48
0-2 Damian Staniszewski - 70
1-2 Radosław Donifacy - 74
1-3 Dariusz Kozłowski - 86

Błękitni II - Wicher 2-1
Chemik - Biali 4-1
Mierzynianka - Wybrzeże 0-0
Błękit - Stal 2-2
Dąb - Ogniwo 3-2
Odra - Arkonia 0-1
Iskra - Piast 3-1

14 kolejka 18/19 listopada 2017

Flota - Błękitni II 0-4 (0-0)
0-1 Robert Gajda - 58
0-2 Sebastian Inczewski - 62
0-3 Robert Gajda - 76
0-4 Sebastian Inczewski - 84

Stal - Piast 3-1
Wybrzeże - Dąb 4-3
Błękit - Chemik 0-3
Arkonia - Iskra 6-0
Biali - Mierzynianka 5-1
Ogniwo - Zorza 5-0
Wicher - Odra 6-2

15 kolejka 25/26 listopada 2017

Odra - Flota 5-2 (2-1)
1-0 Eryk Madera - 30
2-0 Marcin Borczyński - 43
2-1 Grzegorz Skwara - 45+1w
3-1 Paweł Andrzejewski - 47
3-2 Damian Staniszewski - 58
4-2 Marcin Borczyński - 71
5-2 Szymon Waniel - 89

Chemik - Stal 4-0
Iskra - Wicher 1-0
Piast - Arkonia 3-1
Mierzynianka - Błękit 0-3
Dąb - Biali 2-4
Zorza - Wybrzeże 3-1
Błękitni II - Ogniwo 8-1

16 kolejka 10/11 marca 2018

Iskra - Flota 0-4 (0-1)
0-1 Damian Staniszewski - 40
0-2 Dawid Trafalski - 80
0-3 Damian Staniszewski - 82
0-4 Piotr Bursa - 89

Mierzynianka - Chemik 0-5
Błękitni II - Wybrzeże 1-2
Stal - Arkonia 5-0
Dąb - Błękit 3-0 rozegrany 11 kwietnia
Odra - Ogniwo 2-4 rozegrany 25 kwietnia
Piast - Wicher 4-1 rozegrany 25 kwietnia
Zorza - Biali 1-0 rozegrany 05 czerwca

17 kolejka 17/18marca 2018

Flota - Piast 2-3 (2-0)
1-0 Piotr Bursa - 18
2-0 Damian Staniszewski - 19
2-1 Kacper Orman - 55
2-2 Kacper Sosna - 63
2-3 Adam Omelaniuk - 89

Chemik - Dąb 9-0
Błękit - Zorza 0-4
Mierzynianka - Stal 3-0
Wybrzeże - Odra 3-1
Wicher - Arkonia 0-0
Biali - Błękitni II 0-3 rozegrany 01 maja
Ogniwo - Iskra 3-0 rozegrany 01 maja

18 kolejka 24/25 marca 2018

Arkonia - Flota 1-1 (0-1)
0-1 Mariusz Helt - 14
1-1 Mateusz Król - 72k

Zorza - Chemik 0-2
Stal - Wicher 2-0
Iskra - Wybrzeże 2-1
Błękitni II - Błękit 2-2
Dąb - Mierzynianka 0-1 rozegrany 01 maja
Piast - Ogniwo 0-1 rozegrany 09 maja
Odra - Biali 0-1 rozegrany 16 maja

19 kolejka 31 marca 2018

Flota - Wicher 5-0 (2-0)
1-0 Mateusz Bątkowski - 1
2-0 Mariusz Helt - 36
3-0 Mateusz Bątkowski - 61k
4-0 Mateusz Wątroba - 85
5-0 Dariusz Kozłowski - 90

Dąb - Stal 3-1
Mierzynianka - Zorza 0-1
Chemik - Błękitni II 4-0
Błękit - Odra 1-3
Biali - Iskra 5-0
Wybrzeże - Piast 0-1
Ogniwo - Arkonia 3-1

20 kolejka 07/08 kwietnia 2018

Stal - Flota 0-3 (0-1)
0-1 Piotr Bursa - 21
0-2 Oskar Zięty - 50
0-3 Dariusz Kozłowski - 69

Zorza - Dąb 0-2
Wicher - Ogniwo 1-2
Iskra - Błękit 0-1
Arkonia - Wybrzeże 0-2
Odra - Chemik 0-5
Błękitni II - Mierzynianka 8-1
Piast - Biali 1-1 rozegrany 30 maja

21 kolejka 14/15 kwietnia 2018

Ogniwo - Flota 1-2 (0-2)
0-1 Piotr Bursa - 16
0-2 Oskar Zięty - 28
1-2 Kamil Reformat - 90+5

Dąb - Błękitni II 4-3
Chemik - Iskra 1-0
Zorza - Stal 0-1
Mierzynianka - Odra 1-2
Błękit - Piast 2-1
Wybrzeże - Wicher 4-1
Biali - Arkonia 2-0

22 kolejka 21 kwietnia 2018

Flota - Wybrzeże 2-2 (1-2)
0-1 Marcin Pietrzak - 37
0-2 Marcin Pietrzak - 39
1-2 Grzegorz Skwara - 41
2-2 Grzegorz Skwara - 90+4w

Stal - Ogniwo 2-1
Wicher - Biali 2-1
Iskra - Mierzynianka 2-0
Arkonia - Błękit 1-1
Piast - Chemik 0-4
Odra - Dąb 7-3
Błękitni II - Zorza 4-1

23 kolejka 28/29 kwietnia 2018

Biali - Flota 3-2 (0-2)
0-1 Dawid Trafalski - 23
0-2 Mateusz Bątkowski - 41
1-2 Marek Adrusiewicz - 65w
2-2 Władysław Wojcieszek - 83
3-2 Marek Adrusiewicz - 90w

Chemik - Arkonia 4-0
Zorza - Odra 3-5
Mierzynianka - Piast 0-3
Błękit - Wicher 1-0
Wybrzeże - Ogniwo 3-3
Dąb - Iskra 1-2
Błękitni II - Stal 3-2

24 kolejka 05/06 maja 2018

Flota - Błękit 3-0 (3-0)
1-0 Dawid Trafalski - 19
2-0 Piotr Bursa - 37
3-0 Filip Żabiński - 45+2

Stal - Wybrzeże 4-0
Iskra - Zorza 0-1
Piast - Dąb 1-0
Odra - Błękitni II 1-5
Arkonia - Mierzynianka 1-1
Wicher - Chemik 0-5
Ogniwo - Biali 0-1

25 kolejka 12/13 maja 2018

Chemik - Flota 6-0 (4-0)
1-0 Jarosław Jóźwiak - 13
2-0 Bartosz Ława - 15k
3-0 Mykyta Wowczenko - 34
4-0 Mikołaj Trajkowski - 40
5-0 Mikołaj Trajkowski - 55
6-0 Szymon Kapelusz - 59

Mierzynianka - Wicher 3-0 v.o.
Na boisku 0-4, brak 1 młodzieżowca w Wichrze przez 3 minuty
.
Błękitni II - Iskra 6-2
Błękit - Ogniwo 1-4
Odra - Stal 2-3
Dąb - Arkonia 2-2
Biali - Wybrzeże 1-0
Zorza - Piast 4-2

26 kolejka 19/20 maja 2018

Flota - Mierzynianka 2-1 (1-0)
1-0 Michał Nowak - 30w
2-0 Mariusz Helt - 50
2-1 Marcin Kutyło - 62

Stal - Biali 0-1
Wybrzeże - Błękit 2-5
Piast - Błękitni II 1-7
Wicher - Dąb 3-5
Ogniwo - Chemik 1-8
Arkonia - Zorza 1-1
Iskra - Odra 2-2

27 kolejka 26/27 maja 2018

Dąb - Flota 3-2 (0-0)
0-1 Mateusz Bątkowski - 55
0-2 Grzegorz Skwara - 59w
1-2 Roman Majchrzak - 75k
2-2 Dawid Olszewski - 77
3-2 Łukasz Jackowski - 81

Chemik - Wybrzeże 10-0
Mierzynianka - Ogniwo 0-0
Błękit - Biali 0-1
Iskra - Stal 1-0
Odra - Piast2-1
Błękitni II - Arkonia 5-4
Zorza - Wicher 3-0 v.o. goście nie dojechali

28 kolejka 02/03 czerwca 2018

Flota - Zorza 3-2 (0-1)
0-1 Tomasz Piotrowski - 20
0-2 Mateusz Rybka - 47k
1-2 Grzegorz Skwara - 55
2-2 Grzegorz Skwara - 57w
3-2 Michał Nowak - 75

Stal - Błękit 2-0
Wybrzeże - Mierzynianka 2-1
Arkonia - Odra 2-4
Ogniwo - Dąb 5-6
Piast - Iskra 0-2
Biali - Chemik 0-2
Wicher - Błękitni II 2-6

29 kolejka 09 czerwca 2018

Błękitni II - Flota 6-1 (4-0)
1-0 Łukasz Łaniec - 18
2-0 Robert Gajda - 26
3-0 Jarosław Piszkorz - 38
4-0 Łukasz Łaniec - 44
4-1 Michał Nowak - 56
5-1 Filip Grabowski - 57
6-1 Jarosław Piszkorz - 86

Dąb - Wybrzeże 1-0
Chemik - Błękit 6-1
Zorza - Ogniwo 1-3
Mierzynianka - Biali 1-1
Piast - Stal 2-1
Iskra - Arkonia 0-0
Odra - Wicher 3-0 v.o. goście nie dojechali

30 kolejka 16 czerwca 2018

Flota - Odra 4-5 (1-2)
1-0 Grzegorz Skwara - 11
1-1 Łukasz Głowacki - 21
1-2 Marcin Borczyński - 33
1-3 Paweł Andrzejewski - 47
2-3 Dawid Trafalski - 49
3-3 Michał Nowak - 55
3-4 Eryk Madera - 63
3-5 Paweł Andrzejewski - 65
4-5 Michał Nowak -77k

Stal - Chemik 0-7
Błękit - Mierzynianka 0-4
Biali - Dąb 1-1
Wybrzeże - Zorza 3-1
Ogniwo - Błękitni II 3-6
Wicher - Iskra 0-2
Arkonia - Piast 2-1

W zbieraniu danych korzystaliśmy z informacji własnych oraz z internetu, a w szczególności ze stron klubowych,  ligowiec.net oraz  90minut.pl

Zestawienia statystyczne całego sezonu.
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek