-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
Lista strzelców

Zdobywcy bramek dla Floty:


Damian Staniszewski

















Paweł Iskra

















Maciej Kraśnicki

















Michał Stasiak

















Dmyto Szewczuk

















Maksym Oliinyk

















Grzegorz Tarasewicz

















Dawid Adamski

















Mateusz Bątkowski

















Jonatan Cackowski

















Szymon Rogowski
















Pełna lista po 17 kolejkach
22 - Sawicki - Darłovia
18 - Górny - Szczecinek
      Jarząbek - Ina
      Staniszewski - Flota
      Wiśniewski Kamil - Vineta
15 - Iskra - Flota
13 - Magnuski Michał - Kluczevia
12 - Aleksandrowicz - Hutnik
      Magnuski Grzegorz - Kluczevia
11 - Banachewicz - Ina
9 - Nwaogu - Hutnik
      Rutkowski - Rega
8 - Piskorz - Błękitni II
      Romańczyk - Leśnik
7 - Bartoszyński - Kluczevia
      Jabłoński - Błękitni II
      Juracki - Orzeł
      Myśliński - Leśnik
      Włodarek - Gryf
6 - Gozdal Marcin - Sokół
      Hanke - Iskierka
      Kraśnicki - Flota
      Maciejewski - Lech
      Szubert - Rasel
      Szymański - Szczecinek
5 - Bartoszewicz - Vineta
      Góra Mateusz - Szczecinek
      Górski - Iskierka
      Jarzębski - Leśnik
      Mądrowski - Błękitni II
      Sobinek - Hutnik
      Wegner - Orzeł
      Wiśniewski - Rasel
4 - Bednarski - Błękitni II
      Duńczak - Rega
      Guźniczak - Sparta
      Misztal - Hutnik
      Neumann - Gryf
      Sipko - Iskierka
      Stosio - Ina
      Wojciechowski - Rasel
      Ziemann - Sokół
3 - Bąba - Iskierka
      Cybulski - Olimp
      Duwe - Vineta
      Dzikowicz - Orzeł
      Fastyn - Darłovia
      Fryś - Darłovia
      Gajda - Błękitni II
      Grzeszczak - Błękitni II
      Kaszczyc - Szczecinek
      Klym - Hutnik
      Kurczak Szymon - Rega
      Łapa - Rega
      Nowicki - Olimp
      Paszkowski - Ina
      Pazdur - Rasel
      Popiołek Daniel - Orzeł
      Rodak - Rega
      Stasiak - Flota
      Sydoruk - Darłovia
      Szewczuk - Flota
      Tomaszewicz - Ina
      Tomczak - Lech
      Tondrik - Sparta
      Wittbrodt - Gryf
      Zagrodny - Iskierka
      Zalewski - Olimp
2 - Babiak - Lech
      Banach - Kluczevia
      Bazyli - Darłovia
      Bochniak - Błękitni II
      Cerazy - Orzeł
      Gawron - Błękitni II
      Gozdal Kamil - Sokół
      Górka - Sokół
      Jeż - Vineta
      Jurjewicz - Szczecinek
      Kornaga - Rasel
      Kozioł - Leśnik
      Lal - Rasel
      Miązek - Hutnik
      Mosiądz - Sparta
      Nagórski - Vineta
      Oliinyk - Flota
      Ostrowski - Błękitni II
      Płomiński - Olimp
      Resiak - Lech
      Rosiak - Gryf
      Roszak - Gryf
      Roszak - Olimp
      Szczygielski - Kluczevia
      Tarasewicz - Flota
      Tymek - Olimp
      Więcek - Sparta
      Woźniak - Hutnik
      Załoga - Rasel
1 - Adamczyk - Hutnik
      Adamski - Flota
      Bany - Lech
      Barański - Szczecinek
      Bątkowski - Flota
      Becmer - Rasel
      Bednarski Adrian - Szczecinek
      Cackowski - Flota
      Chodorowski - Gryf
      Cyburt - Vineta
      Dzierbicki - Sparta
      Dzięgielewski - Rega
      Endene ze - Iskierka
      Gałecki - Vineta
      Góra Maciej - Szczecinek
      Guzicki - Iskierka
      Hajman - Leśnik
      Harmanowicz - Orzeł
      Jaworek - Orzeł
      Jureczko - Szczecinek
      Kacprzyk - Błękitni II
      Karczmarski - Gryf
      Kita - Olimp
      Kłoda - Gryf
      Kominek Patryk - Ina
      Kułakowski - Olimp
      Kurczak Mariusz - Rega
      Lampa - Olimp
      Lipiński - Darłovia
      Lis - Błękitni II
      Lubośny - Ina
      Maciąg - Darłovia
      Maciukajć - Leśnik
      Mallek - Lech
      Mamak - Leśnik
      Marcyniuk - Hutnik
      Maruszewski Rafał - Rega
      Miklas - Sparta
      Orłowski - Sparta
      Ostrowski - Leśnik
      Radziejewski - Sparta
      Rogowski - Flota
      Sadowski - Błękitni II
      Skorb - Hutnik
      Słoboda - Olimp
      Sobol Dawid - Lech
      Sobol Kamil - Lech
      Stolarski - Orzeł
      Sugahara - Hutnik
      Sughara - Hutnik
      Surma - Kluczevia
      Suślik - Orzeł
      Szczęsny - Gryf
      Tarnowski - Iskierka
      Trzmiel - Orzeł
      Waśków - Rasel
      Węglowski - Szczecinek
      Wierzchowski - Hutnik
      Winogrodzki - Ina
      Wiśniewski Radosław - Vineta
      Włóka - Sparta
      Woźniak - Lech
      Wrzeszcz - Kluczevia
      Zaniewicz - Rasel
      Zelmachoowicz - Rega
      Żabicki - Ina


Samobramek: 4
Z walkowerów: 0


Aktualna lista strzelców.
©Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.