-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
     
Terminarz klasy okręgowej szczecińskiej (V liga)
sezon 2018/19

TERMIN 1 - 18/19 sierpnia 2018
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
Odra Chojna - Stal Szczecin
Światowid 63 Łobez - Ogniwo Babinek
Iskra Golczewo - Flota Świnoujście

TERMIN 2 - 25/26 sierpnia 2018
Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście
Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno
Piast Chociwel - Gavia Choszczno
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce

TERMIN 3 - 01/02 września 2018
Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn
Jeziorak Szczecin - Iskierka Szczecin
Gavia Choszczno - Biali Sądów
Dąb Dębno - Piast Chociwel
Odra Chojna - Zorza Dobrzany
Światowid 63 Łobez - Osadnik Myślibórz
Iskra Golczewo - Stal Szczecin
Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek

TERMIN 4 - 08/09 września 2018
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek
Stal Szczecin - Flota Świnoujście
Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez
Piast Chociwel - Odra Chojna
Biali Sądów - Dąb Dębno
Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin

TERMIN 5 - 15/16 września 2018
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin
Odra Chojna - Biali Sądów
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel
Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin

TERMIN 6 - 22/23 września 2018
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin
Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek
Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście
Piast Chociwel - Iskra Golczewo
Biali Sądów - Światowid 63 Łobez
Iskierka Szczecin - Odra Chojna
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno

TERMIN 7 - 29/30 września 2018
Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce
Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin
Iskra Golczewo - Biali Sądów
Flota Świnoujście - Piast Chociwel
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz

TERMIN 8 - 06/07 października 2018
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz
Zorza Dobrzany - Stal Szczecin
Piast Chociwel - Ogniwo Babinek
Biali Sądów - Flota Świnoujście
Iskierka Szczecin - Iskra Golczewo
Sokół Pyrzyce - Światowid 63 Łobez
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna
Gavia Choszczno - Dąb Dębno

TERMIN 9 - 13/14 października 2018
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn
Odra Chojna - Gavia Choszczno
Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin
Iskra Golczewo - Sokół Pyrzyce
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin
Ogniwo Babinek - Biali Sądów
Stal Szczecin - Piast Chociwel
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany

TERMIN 10 - 20/21 października 2018
Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany
Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz
Biali Sądów - Stal Szczecin
Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek
Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez
Dąb Dębno - Odra Chojna

TERMIN 11 - 27/28 października 2018
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn
Światowid 63 Łobez - Dąb Dębno
Iskra Golczewo - Gavia Choszczno
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin
Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce
Stal Szczecin - Iskierka Szczecin
Osadnik Myślibórz - Biali Sądów
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel

TERMIN 12 - 03/04 listopada 2018
Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel
Biali Sądów - Zorza Dobrzany
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin
Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek
Gavia Choszczno - Flota Świnoujście
Dąb Dębno - Iskra Golczewo
Odra Chojna - Światowid 63 Łobez

TERMIN 13 - 10/11 listopada 2018
Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn
Iskra Golczewo - Odra Chojna
Flota Świnoujście - Dąb Dębno
Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin
Piast Chociwel - Biali Sądów

TERMIN 14 - 17/18 listopada 2018
Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz
Gavia Choszczno - Stal Szczecin
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek
Odra Chojna - Flota Świnoujście
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo

TERMIN 15 - 24/25 listopada 2018
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście - Światowid 63 Łobez
Ogniwo Babinek - Odra Chojna
Stal Szczecin - Dąb Dębno
Osadnik Myślibórz - Gavia Choszczno
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin
Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce
Biali Sądów - Iskierka Szczecin

Źródło: ZZPN
Zestaw par wszystkich kolejek
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.