-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
     
Terminarz IV ligi sezon 2019/20

TERMIN 1 - 10/11 sierpnia 2019
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski
Flota Świnoujście - Vineta Wolin
Iskierka Szczecin - Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo
Leśnik Manowo - MKP Szczecinek

TERMIN 2 - 17/18 sierpnia 2019
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek
Rasel Dygowo - Leśnik Manowo
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście
Rega Trzebiatów - Ina Goleniów
Lech Czaplinek - Olimp Gościno

TERMIN 3 - 24/25 sierpnia 2019
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
Ina Goleniów - Lech Czaplinek
Flota Świnoujście - Rega Trzebiatów
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin
Sparta Węgorzyno - Kluczevia Stargard
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard
Leśnik Manowo - Sokół Karlino
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo

TERMIN 4 - 28 sierpnia 2019
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo
Sokół Karlino - MKP Szczecinek
Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo
Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin
Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin
Lech Czaplinek - Flota Świnoujście
Olimp Gościno - Ina Goleniów

TERMIN 5 - 31 sierpnia / 01 września 2019
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz
Flota Świnoujście - Olimp Gościno
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek
Hutnik Szczecin - Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin
Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard
Rasel Dygowo - Sokół Karlino

TERMIN 6 - 07/08 września 2019
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo
Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek
Vineta Wolin - Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo
Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin
Ina Goleniów - Flota Świnoujście

TERMIN 7 - 14/15 września 2019
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo - Rega Trzebiatów
Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek - Vineta Wolin
Rasel Dygowo - Kluczevia Stargard
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard

TERMIN 8 - 21/22 września 2019
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard
Kluczevia Stargard - Sokół Karlino
Vineta Wolin - Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek
Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin

TERMIN 9 - 28/29 września 2019
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek
MKP Szczecinek - Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski
Sokół Karlino - Vineta Wolin
Błękitni II Stargard - Kluczevia Stargard

TERMIN 10 - 05/06 października 2019
Orzeł Wałcz - Kluczevia Stargard
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino
Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek
Olimp Gościno - Leśnik Manowo
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo
Flota Świnoujście - Sparta Węgorzyno
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin

TERMIN 11 - 12/13 października 2019
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście
Leśnik Manowo - Ina Goleniów
MKP Szczecinek - Olimp Gościno
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek
Sokół Karlino - Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin

TERMIN 12 - 19/20 października 2019
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard
Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard
Lech Czaplinek - Sokół Karlino
Olimp Gościno - Rasel Dygowo
Ina Goleniów - MKP Szczecinek
Flota Świnoujście - Leśnik Manowo
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno

TERMIN 13 - 26/27 października 2019
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin
Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście
Rasel Dygowo - Ina Goleniów
Sokół Karlino - Olimp Gościno
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek
Kluczevia Stargard - Rega Trzebiatów
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski

TERMIN 14 - 02/03 listopada 2019
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski
Rega Trzebiatów - Vineta Wolin
Lech Czaplinek - Kluczevia Stargard
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard
Ina Goleniów - Sokół Karlino
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin - Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo

TERMIN 15 - 09/10 listopada 2019
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz
Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin
Sokół Karlino - Flota Świnoujście
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów
Kluczevia Stargard - Olimp Gościno
Vineta Wolin - Lech Czaplinek
Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów

TERMIN 16 - 16/17 listopada 2019
Orzeł Wałcz - Rega Trzebiatów
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno - Vineta Wolin
Ina Goleniów - Kluczevia Stargard
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo

TERMIN 17 - 23/24 listopada 2019
Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno
Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek


Źródło: ZZPN
Zestaw par wszystkich kolejek
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.