-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy

Wyniki i tabela

Tabela IV ligi
lp.drużynampktbr
1 Flota Świnoujście 16 39 53 -15
--------------------------------------------------
2 Hutnik Szczecin 16 30 44 -23
3 Ina Goleniów 16 29 42 -22
4 Kluczevia Stargard 16 29 38 -34
5 MKP Szczecinek 16 27 39 -30
6 Vineta Wolin 16 25 32 -18
7 Darłovia Darłowo 15 24 30 -22
8 Leśnik Manowo 15 24 24 -23
9 Orzeł Wałcz 16 24 23 -24
--------------------------------------------------
10 Rasel Dygowo 16 24 20 -24
11 Błękitni II Stargard 16 23 32 -26
12 Rega Trzebiatów 16 22 24 -28
13 Gryf Kamień Pomorski 16 19 22 -36
14 Lech Czaplinek 16 17 17 -23
15 Olimp Gościno 16 15 18 -36
--------------------------------------------------
16 Iskierka Szczecin 16 11 23 -38
17 Sparta Węgorzyno 16 11 18 -46
18 Sokół Karlino 16 6 12 -43

zaległych  - 1; remisów  - 30;  
bramek  - 511; średnia  -  3.57 średnio co  -  0:25:11


Jeśli drużyny z równą liczbą punktów nie rozegrały wszystkich meczów między sobą, o kolejności decyduje różnica bramek, a w dalszej kolejności liczba bramek strzelonych z całego cyklu.
Źródło: PZPN

Liniami przerywanymi oddzielono:
- miejsce premiowane awansem (1)
- miejsca dające pozostanie w IV lidze (2-9)
- miejsca niepewne (10-15)
- miejsce spadkowe (16-18)



Wyniki meczów i strzelcy bramek dla Floty:


1 kolejka 10 sierpnia 2019
Flota - Vineta 3-1 (2-0)
1-0 Miachał Stasiak - 10
2-0 Maciej Kraśnicki - 44
3-0 Michał Stasiak - 57w
3-1 Kamil Wiśniewski - 69
Lech - Orzeł 0-0
Hutnik - Błękitni II 0-6 (0-4)
0-1 Jarosław Piskorz - 27
0-2 Karol Jabłoński - 32
0-3 Karol Jabłoński - 34
0-4 Karol Jabłoński - 40
0-5 Krystian Mądrowski - 57
0-6 Paweł Bednarski - 70
Darłovia - Rasel 1-2 (1-0)
1-0 Wiktor Sawicki - 44
1-1 Leszek Pazdur - -69
1-2 Rafał Załoga - 90+2
Sparta - Sokół 2-1 (1-1)
0-1 Marcin Gozdal - 7
1-1 Patryk Włóka - 29
2-1 Edward Tondrik - 61
Leśnik - Szczecinek 3-1 (1-0)
1-0 Patryk Kozioł 43
2-0 Łukasz Jarzębski 82
2-1 Zbigniew Węglowski - 89
3-1 Damian Ostrowski 90+2
Iskierka - Kluczevia 4-2 (2-0)
1-0 Daniel Guzicki - 18
2-0 Grzegorz Zagrodny - 43
2-1 Grzegorz Magnuski - 51
2-2 Patryk Szczygielski - 62
3-2 Piotr Sipko - 72
4-2 Piotr Sipko - 74
Ina - Gryf 4-1 (1-1)
0-1 Kacper Wittbrodt - 12
1-1 Michał Jarząbek - 40
2-1 Michał Jarząbek - 52
3-1 Damian Banachewicz - 75
4-1 Michał Jarząbek - 89
Olimp - Rega 1-1 (1-0)
1-0 Michał Lampa - 24
1-1 Adrian Rutkowski - 78

2 kolejka 17/18 sierpnia 2019
Gryf - Flota 2-2 (0-1)
0-1 Dawid Adamski - 7
0-2 Grzegorz Tarasewicz - 52
1-2 Szymon Włodarek - 61
2-2 Norbert Neumann - 90+3
Rasel - Leśnik 2-0 (1-0)
1-0 Michał Szubert - 1
2-0 Rafał Załoga - 70
Sokół - Darłovia 0-1 (0-1)
0-1 Wiktor Sawicki - 35
Kluczevia - Hutnik 2-5 (0-3)
0-1 Paweł Miązek - 16
0-2 Kamil Adamczyk - 27
0-3 Łukasz Aleksandrowicz - 43
0-4 Charles Nwaogu - 61
1-4 Dawid Banach - 71
2-4 Kamil Bartoszyński - 75
2-5 Radosław Misztal - 77
Lech - Olimp 1-2 (0-1)
0-1 Paweł Kułakowski - 8
1-1 Marcin Resiak - 60
1-2 Adam Zalewski - 66
Rega - Ina 0-3 (0-0)
0-1 Michał Jarząbek - 59 (nieudana interwencja Zejfera)
0-2 Michał Jarząbek - 83
0-3 Damian Banachewicz - 85 (interwencja Marcinkowskiego)
Orzeł - Szczecinek 1-1 (0-1)
0-1 Mateusz Górny - 30
1-1 Patryk Dzikowicz - 81
Błękitni II - Sparta 5-0 (1-0)
1-0 Hubert Sadowski - 41
2-0 Krystian Mądrowski - 53
3-0 Krystian Mądrowski - 57
4-0 Dominik Lis - 67
5-0 Krystian Mądrowski - 76
Vineta - Iskierka 2-2 (0-1)
0-1 Michał Bąba - 17
1-1 Mikołaj Duwe - 50
1-2 Patryk Hanke - 56
2-2 Radosław Wiśniewski - 90

3 kolejka 24 sierpnia 2019
Flota - Rega 3-1 (1-1 )
0-1 Adrian Rutkowski - 14
1-1 Paweł Iskra - 45
2-1 Paweł Iskra - 61
3-1 Damian Staniszewski - 85
Sparta - Kluczevia 2-3 (1-0)
1-0 Seweryn Wrzeszcz - 16s
1-1 Grzegorz Magnuski - 53
2-1 Damian Mosiądz 61 - 61
2-2 Kamil Bartoszyński - 85
2-3 Michał Magnuski - 87
Iskierka - Gryf 1-2 (0-1)
0-1 Norbert Neumann - 45
0-2 Norbert Neumann - 66
1-2 Patryk Hanke - 74
Hutnik - Vineta 3-0 (2-0)
1-0 Charles Nwaogu - 3
2-0 Witold Klym - 24
3-0 Łukasz Aleksandrowicz - 45
Darłovia - Błękitni II 4-1 (3-0)
1-0 Wiktor Sawicki - 5
2-0 Wiktor Sawicki - 20
3-0 Wiktor Sawicki - 39
4-0 Wiktor Sawicki - 69
4-1 Jarosław Piskorz - 73
Leśnik - Sokół 4-1 (0-1)
0-1 Marcin Gozdal - 25
1-1 Konrad Romańczyk - 51
2-1 Bartłomiej Maciukajć - 58
3-1 Konrad Romańczyk - 64
4-1 Mateusz Hajman - 72
Szczecinek - Rasel 1-0 (0-0)
1-0 Mateusz Góra - 64
Ina - Lech 0-1 (0-1)
0-1 Maciej Maciejewski - 31
Olimp - Orzeł 0-2 (0-0)
0-1 Jakub Cerazy - 56
0-2 Paweł Wegner - 71

4 kolejka 28 sierpnia 2019
Lech - Flota 0-1 (0-0)
0-1 Maciej Kraśnicki - 66
Gryf - Hutnik 2-6 (0-3)
0-1 Łukasz Aleksandrowicz - 7
0-2 Charles Nwaogu - 11
0-3 Charles Nwaogu - 15
1-3 Damian Karczmarski - 53
2-3 Norbert Neumann - 55
2-4 Radosław Misztal - 66
2-5 Paweł Miązek - 85
2-6 Bartosz Sobinek - 90
Kluczevia - Darłovia 2-2 (0-1)
0-1 Przemysław Sydoruk - 35
1-1 Grzegorz Magnuski - 61
1-2 Wiktor Sawicki - 70
2-2 Michał Magnuski 78
Rega - Iskierka 3-3 (1-1)
0-1 Adrian Rutkowski - 3
1-1 Patryk Hanke - 40
1-2 Patryk Hanke - 58
2-2 Patryk Łapa - 68
3-2 Przemysław Rodak - 72
2-2 Michał Bąba - 79
Vineta - Sparta 1-1 (0-1)
0-1 Wojciech Guźniczak - 8
1-1 Kamil Wiśniewski - 62
Olimp - Ina 0-3 (0-2)
0-1 Michał Jarząbek - 4
0-2 Igor Paszkowski - 39
0-3 Damian Banachewicz - 52
Sokół - Szczecinek 1-1 (0-0)
0-1 Mateusz Górny - 63
1-1 Marcel Ziemann - 88
Orzeł - Rasel 2-0 (0-0)
1-0 Dariusz Juracki - 61
2-0 Patryk Dzikowicz - 72
Błękitni II - Leśnik 3-1 (0-1)
0-1 Mateusz Myśliński - 38
1-1 Jarosław Piskorz - 52k
2-1 Wiktor Grzeszczak - 74
3-1 Wojciech Kacprzyk - 78
Mecz z powodu burzy rozegrano 06 listopada 2019

5 kolejka 31 sierpnia / 01 września 2019
Flota - Olimp 9-0 (4-0)
1-0 Damian Staniszewski - 27
2-0 Paweł Iskra - 31
3-0 Dmytro Szewczuk - 36
4-0 Maksym Oliinyk - 39
5-0 Damian Staniszewski - 50
6-0 Damian Staniszewski - 55
7-0 Szymon Rogowski - 67
8-0 Mateusz Bątkowski - 79
9-0 Jonatan Cackowski - 80
Hutnik - Rega 5-0 (2-0)
1-0 Łukasz Aleksandrowicz - 34
2-0 Bartosz Sobinek - 40
3-0 Michał Woźniak - 65
4-0 Toa Sugahara - 82
5-0 Bartosz Sobinek - 90
Darłovia - Vineta 3-2 (2-1)
0-1 Kamil Wiśniewski - 31
1-1 Wiktor Sawicki - 36
2-1 Wiktor Sawicki - 44
3-1 Wiktor Sawicki - 55
3-2 Kamil Wiśniewski - 73
Sparta - Gryf 1-1 (0-0)
1-0 Damian Dzierbicki - 80
1-1 Szymon Włodarek - 90
Rasel - Sokół 4-3 (1-2)
0-1 Kamil Gozdal - 12
1-1 Łukasz Wiśniewski - 30
1-2 Marcel Ziemann - 42
2-2 Norbert Kornaga - 57
3-2 Norbert Kornaga - 68
3-3 Kamil Gozdal - 77
4-3 Andrzej Wojciechowski - 85
Szczecinek - Błękitni II 3-2 (3-1)
0-1 Robert Gajda - 20
1-1 Maciej Góra - 26
2-1 Mateusz Góra - 38
3-1 Mateusz Górny - 45
3-2 Marcin Gawron - 46
Ina - Orzeł 2-1 (1-1)
1-0 Michał Jarząbek - 12
1-1 Marek Hermanowicz - 34
2-1 Michał Jarząbek - 81
Leśnik - Kluczevia 0-1 (0-1)
0-1 Grzegorz Magnuski - 27
Iskierka - Lech 1-3 (1-1)
0-1 Maciej Maciejewski - 19
1-1 Patryk Hanke - 21
1-2 Bartłomiej Babiak - 54
1-3 Tomasz Mallek - 84

6 kolejka 07/08 września 2019
Ina - Flota 1-3 (1-1)
1-0 Przemysław Stosio - 16
1-1 Damian Staniszewski - 29w
1-2 Damian Staniszewski - 67w
1-3 Damian Staniszewski - 85w
Rega - Sparta 1-0 (1-0)
1-0 Szymon Kurczak - 21
Gryf - Darłovia 1-1 (0-1)
0-1 Artur Fryś - 45+1
1-1 Szymon Włodarek - 47
Olimp - Iskierka 2-2 (2-0)
1-0 Mateusz Roszak - 6
2-0 Hubert Cybulski - 7
2-1 Steve Endene ze - 75
2-2 Michał Bąba - 78
Kluczevia - Szczecinek 5-1 (1-0)
1-0 Radosław Surma - 28
1-1 Łukasz Jurjewicz - 50
2-1 Kamil Bartoszyński - 59
3-1 Michał Magnuski - 69
4-1 Michał Magnuski - 80
5-1 Michał Magnuski - 84
Lech - Hutnik 0-0
Orzeł - Sokół 3-0 (2-0)
1-0 Dariusz Juracki 19
2-0 Jakub Cerazy 33
3-0 Patryk Dzikowicz 66
Vineta - Leśnik 5-0 (3-0)
1-0 Radosław Cyburt 21
2-0 Kamil Wiśniewski 24
3-0 Konrad Bartoszewicz 42
4-0 Kamil Wiśniewski 52
5-0 Konrad Bartoszewicz 55
Błękitni II - Rasel 2-0 (0-0)
1-0 Jarosław Piskorz - 66
2-0 Robert Gajda - 90+1

7 kolejka 14 września 2019
Flota - Orzeł 7-1 (6-1)
1-0 Paweł Iskra - 5
2-0 Damian Staniszewski - 11w
3-0 Paweł Iskra - 24
4-0 Paweł Iskra - 26
5-0 Dmytro Szewczuk - 30
5-1 Przemysław Stolarski - 35
6-1 Damian Staniszewski - 41
7-1 Damian Staniszewski - 86w
Leśnik - Gryf 3-0 (0-0)
1-0 Łukasz Jarzębski - 49
2-0 Łukasz Jarzębski - 59
3-0 Łukasz Jarzębski - 83
Sparta - Lech 4-4 (1-0)
1-0 Maciej Więcek - 12
2-0 Piotr Kibitlewski - 48s
3-0 Karol Orłowski - 73
4-0 Wojciech Guźniczak - 75
4-1 Maciej Maciejewski 78
4-2 Dawid Sobol - 80
4-3 Igor Bany - 81
4-4 Tomasz Tomczak - 90+3
Rasel - Kluczevia 4-1 (1-1)
1-0 Marcin Becmer - 15
1-1 Michał Magnuski - 17
2-1 Michał Szubert - 62
3-1 Mateusz Zaniewicz - 78
4-1 Michał Szubert - 90+2
Hutnik - Olimp 5-1 (3-1)
1-0 Bartosz Sobinek - 6
1-1 Hubert Cybulski - 23
2-1 Charles Nwaogu - 36
3-1 Radosław Misztal - 42
4-1 Łukasz Aleksandrowicz - 67
5-1 Radosław Misztal - 78
Darłovia - Rega 2-2 (1-1)
0-1 Mariusz Kurczak - 35
1-1 Kamil Bazyli - 42
2-1 Wiktor Sawicki - 56
2-2 Rafał Maruszewski - 69
Sokół - Błękitni II 1-1 (1-0)
1-0 Marcin Gozdal - 11
1-1 Robert Gajda - 75
Szczecinek - Vineta 0-3 (0-1)
0-1 Kamil Wiśniewski - 34
0-2 Kamil Wiśniewski - 88
0-3 Kamil Wiśniewski - 90+2
Iskierka - Ina 1-1 (0-0)
1-0 Piotr Sipko - 71
1-1 Kacper Tomaszewicz - 76

8 kolejka 21/22 września 2019
Flota - Iskierka 5-1 (1-0)
1-0 Damian Staniszewski - 37k
2-0 Maciej Kraśnicki - 54
3-0 Paweł Iskra - 64
3-1 Grzegorz Zagrodny - 75
4-1 Maciej Kraśnicki - 85
5-1 Damian Staniszewski - 90
Rega - Leśnik 2-1 (0-1)
0-1 Konrad Romańczyk - 20
1-1 Adrian Rutkowski - 55
Szymon Kurczak - 60
Kluczevia - Sokół 4-1 (1-0)
1-0 Kamil Bartoszyński - 29
2-0 Michał Magnuski - 59
3-0 Patryk Szczygielski - 70
3-1 Patryk Polański - 73s
4-1 Hubert Górka - 90
Gryf - Szczecinek 1-5 (1-1)
0-1 Marcin Kaszczyc - 34
1-1 Kacper Wittbrodt - 44
1-2 Michał Barański - 47
1-3 Mateusz Górny - 60
1-4 Mateusz Góra - 66
1-5 Mateusz Górny - 81
Olimp - Sparta 2-2 (1-1)
1-0 Kacper Kita - 10
1-1 Maciej Więcek - 14
1-2 Wojciech Guźniczak - 48
2-2 Michał Tymek - 75
Vineta - Rasel 4-0 (2-0)
1-0 Adrian Nagórski - 27
2-0 Kamil Wiśniewski - 43
3-0 Kamil Wiśniewski - 75
4-0 Kamil Wiśniewski - 84
Orzeł - Błękitni II 0-1 (0-0)
0-1 Krystian Mądrowski - 55
Ina - Hutnik 2-4 (1-2)
0-1 Łukasz Aleksandrowicz - 3
1-1 Przemysław Stosio - 14
1-2 Charles Nwaogu - 40
2-2 Damian Banachewicz - 55
2-3 Witold Klym - 78
2-4 Michał Woźniak - 85
Lech - Darłovia 1-0 (1-0)
Kamil Sobol - 36

9 kolejka 28 września 2019
Hutnik - Flota 0-0
Rasel - Gryf 0-3 (0-1)
0-1 Szymon Włodarek - 4
0-2 Dawid Roszak - 46
0-3 Bartłomiej Szczęsny - 90
Leśnik - Lech 4-1 (1-1)
0-1 Maciej Maciejewski - 16
1-1 Konrad Romańczyk - 33
2-1 Konrad Romańczyk - 68
3-1 Mateusz Myśliński - 79
4-1 Konrad Romańczyk - 90+3
Darłovia - Olimp 4-0 (2-0)
1-0 Wiktor Sawicki - 38
2-0 Kamil Bazyli - 45
3-0 Wiktor Sawicki - 47
4-0 Wiktor Sawicki - 57
Sokół - Vineta 0-4 (0-2)
0-1 Kamil Wiśniewski27
0-2 Dawid Jeż - 31
0-3 Konrad Bartoszewicz - 61
0-4 Kamil Wiśniewski - 66
Sparta - Ina 0-4 (0-1)
0-1 Przemysław Stosio - 12
0-2 Michał Jarząbek - 62
0-3 Michał Jarząbek - 75
0-4 Kacper Tomaszewicz - 82
Szczecinek - Rega 3-5 (2-1)
0-1 Patryk Łapa - 18
1-1 Mateusz Górny - 27
2-1 Marcin Kaszczyc - 44
2-2 Patryk Łapa - 56
3-2 Marcin Kaszczyc - 61
3-3 Seweryn Zelmachowicz - 80
3-4 Igor Duńczak - 88
3-5 Igor Duńczak - 90+2
Iskierka - Orzeł 1-2 (1-0)
1-0 Patryk Hanke - 34
1-1 Dariusz Juracki - 62
1-2 Paweł Wegner - 83
Błękitni II - Kluczevia 0-2 (0-0)
0-1 Kamil Bartoszyński - 48
0-2 Michał Magnuski -90+4

10 kolejka 05 października 2019
Flota - Sparta 4-0 (2-0)
1-0 Michał Stasiak - 2
2-0 Paweł Iskra - 30
3-0 Grzegorz Tarasewicz - 53
4-0 Damian Staniszewski - 59
Rega - Rasel 0-1 (0-1)
0-1 Łukasz Wiśniewski - 7
Gryf - Sokół 3-0 (2-0)
1-0 Kacper Wittbrodt - 3
2-0 Szymon Włodarek - 44
3-0 Norbert Kłoda 74
Olimp - Leśnik 0-1 (0-1)
0-1 Mateusz Myśliński - 27
Ina - Darłovia 4-2 (0-0)
1-0 Damian Banachewicz - 49
1-1 Bartłomiej Fastyn - 63
2-1 Igor Paszkowski - 70
3-1 Michał Jarząbek - 74
3-2 Przemysław Sydoruk - 75
4-2 Michał Jarząbek - 82
Lech - Szczecinek 0-2 (0-0)
0-1 Mateusz Górny - 80
0-2 Mateusz Górny - 89
Vineta - Błękitni II 2-0 (1-0)
1-0 Konrad Bartoszewicz - 39
2-0 Mikołaj Duwe - 48
Iskierka - Hutnik 1-5 (1-2)
0-1 Radosław Marcyniuk - 31
0-2 Bartosz Sobinek - 41
1-2 Szymon Górski - 45+2
1-3 Łukasz Aleksandrowicz - 69
1-4 Szymon Wierzchowski - 90+1
1-5 Toa Sugahara - 90+3
Orzeł - Kluczevia 2-3 (1-2)
0-1 Grzegorz Magnuski - 14
1-1 Dariusz Juracki - 20
1-2 Grzegorz Magnuski - 37
2-2 Wojciech Suślik - 51
2-3 Grzegorz Magnuski - 70

11 kolejka 12-13 października 2019
Darłovia - Flota 1-3
0-1 Maksym Oliinyk - 9
0-2 Dmytro Szewczuk - 62
0-3 Paweł Iskra - 88
1-3 Wiktor Sawicki - 90+2
Leśnik - Ina 2-1 (0-0)
1-0 Łukasz Jarzębski - 61
1-1 Patryk Kominek - 65
2-1 Konrad Romańczyk - 90+3
Hutnik - Orzeł 4-0 (1-0)
1-0 Charles Nwaogu - 38
2-0 Łukasz Aleksandrowicz - 59
3-0 Charles Nwaogu - 65
4-0 Jakub Żelazowski - 75
Szczecinek - Olimp 1-1 (1-0)
1-0 Mateusz Górny - 28
1-1 Marcin Słoboda - 83
Kluczevia - Vineta 1-0 (1-0)
1-0 Grzegorz Magnuski - 22
Sokół - Rega 0-2 (0-1)
0-1 Szymon Kurczak - 30
0-2 Adrian Rutkowski - 72
Sparta - Iskierka 1-1 (0-0)
0-1 Szymon Górski - 48
1-1 Edward Tondrik - 90+2
Rasel - Lech 2-0 (1-0)
1-0 Michał Szubert - 18
2-0 Michał Szubert - 58
Błękitni II - Gryf 4-1 (0-0)
1-0 Mateusz Bochnak - 56
2-0 Jarosław Piskorz - 67
3-0 Mateusz Bochnak - 69
3-1 Dawid Roszak - 79
4-1 Paweł Bednarski - 87

12 kolejka 19 października 2019
Flota - Leśnik 3-1 (1-1)
1-0 Damian Staniszewski - 32k
1-1 Konrad Romańczyk - 38
2-1 Damian Staniszewski - 54
3-1 Damian Staniszewski - 88
Olimp - Rasel 0-0
Hutnik - Sparta 2-3 (1-0)
1-0 Łukasz Aleksandrowicz - 35k
1-1 Wojciech Guźniczak - 53
1-2 Edward Tondrik - 60
1-3 Leszek Radziejewski - 80
2-3 Adrian Skorb - 90+3
Ina - Szczecinek 3-2 (2-0)
1-0 Michał Jarząbek - 41
2-0 Damian Banachewicz - 45
2-1 Mateusz Górny - 55
2-2 Mateusz Górny - 60
3-2 Damian Banachewicz - 87
Lech - Sokół 2-1 (1-0)
1-0 Tomasz Tomczak - 14
1-1 Marcel Ziemann - 52
2-1 Bartłomiej Woźniak - 82
Rega - Błękitni II 2-1 (0-0)
1-0 Adrian Rutkowski - 59
1-1 Karol Jabłoński - 74
2-1 Przemysław Rodak - 78
Gryf - Kluczevia 2-5 (1-4)
0-1 Michał Magnuski -9
0-2 Michał Magnuski - 26
1-2 Szymon Włodarek - 36
1-3 Grzegorz Magnuski - 37
1-4 Michał Magnuski - 42
1-5 Michał Magnuski - 49
2-5 Adrian Chodorowski - 69
Orzeł - Vineta 3-1 (1-0)
1-0 Konrad Trzmiel - 19
2-0 Daniel Popiołek - 61
2-1 Kamil Wiśniewski - 82
3-1 Paweł Wegner - 90+5
Iskierka - Darłovia 1-0 (1-0)
1-0 Szymon Górski - 18

13 kolejka 26 października 2019
Szczecinek - Flota 4-2 (2-1)
0-1 Paweł Iskra - 29
1-1 Mateusz Górny - 35
2-1 Mateusz Górny - 42
2-2 Damian Staniszewski - 72
3-2 Mateusz Góra - 79
4-2 Mateusz Góra - 90+3
Leśnik - Iskierka 2-0 (1-0)
1-0 Adrian Mamak - 11
2-0 Mateusz Myśliński - 88
Sokół - Olimp 0-3 (0-0)
0-1 Maciej Płomiński - 66
0-2 Adam Zalewski - 68
0-3 Marcin Nowicki - 86
Kluczevia - Rega 0-3 (0-2)
0-1 Igor Duńczak - 6
0-2 Igor Duńczak - 26
0-3 Adrian Rutkowski - 57
Vineta - Gryf 4-0 (3-0)
1-0 Kamil Wiśniewski - 10
2-0 Wojciech Gałecki - 11
3-0 Konrad Bartoszewicz - 30
4-0 Adrian Nagórski - 84k
Darłovia - Hutnik 2-1 (1-0)
1-0 Wiktor Sawicki - 29
2-0 Rafał Lipiński - 70
2-1 Łukasz Aleksandrowicz - 87
Sparta - Orzeł 0-3 (0-1)
0-1 Daniel Popiołek - 12
0-2 Jakub Jaworek - 74
0-3 Paweł Wegner - 82
Błękitni II - Lech 1-1 (0-1)
0-1 Maciej Maciejewski - 34
1-1 Jarosław Piskorz - 72
Rasel - Ina 1-1 (0-0)
0-1 Michał Jarząbek - 55
1-1 Łukasz Wiśniewski - 68

14 kolejka 02/03 listopada 2019
Flota - Rasel 4-1 (2-0)
1-0 Maciej Kraśnicki - 17
2-0 Paweł Iskra - 40
3-0 Damian Staniszewski - 56k
4-0 Paweł Iskra - 62k
4-1 Łukasz Wiśniewski -90
Hutnik - Leśnik 2-0 (1-0)
1-0 Witold Klym - 23
2-0 Charles Nwaogu - 63
Iskierka - Szczecinek 2-3 (2-0)
1-0 Szymon Górski - 35
2-0 Piotr Sipko - 41
2-1 Mateusz Górny - 51
2-2 Mateusz Jureczko - 56
2-3 Daniel Szymański - 62
Ina - Sokół 8-0 (3-0)
1-0 Damian Banachewicz 17
2-0 Piotr Winogrodzki - 35
3-0 Michał Jarząbek - 39
4-0 Michał Jarząbek - 68
5-0 Michał Jarząbek - 78
6-0 Przemysław Stosio - 80
7-0 Damian Banachewicz - 82
8-0 Patryk Lubośny - 86
Lech - Kluczevia 3-3 (3-1)
1-0 Marcin Resiak - 18
2-0 Maciej Maciejewski - 21
3-0 Tomasz Tomczak - 32
3-1 Seweryn Wrzeszcz - 42
3-2 Grzegorz Magnuski - 70
3-3 Grzegorz Magnuski - 86
Rega - Vineta 1-1 (1-0)
1-0 Przemysław Rodak - 34
1-1 Dawid Jeż - 57
Orzeł - Gryf 0-0
Sparta - Darłovia 1-4 (0-4)
0-1 Przemysław Sydoruk - 12
0-2 Wiktor Sawicki - 17
0-3 Wiktor Sawicki - 22
0-4 Wiktor Sawicki - 32
1-4 Damian Mosiądz - 60
Olimp - Błękitni II 4-1 (2-1)
0-1 Karol Jabłoński - 14
1-1 Marcin Nowicki - 33
2-1 Maciej Płomiński - 39
3-1 Adam Zalewski - 47
4-1 Michał Tymek - 67

15 kolejka 09 listopada 2019
Sokół - Flota 0-0
Leśnik - Sparta 2-1 (2-0)
1-0 Patryk Kozioł - 20
2-0 Mateusz Myśliński - 34
2-1 Patryk Miklas - 86
Szczecinek - Hutnik 3-1 (2-0)
1-0 Łukasz Jurjewicz - 14
2-0 Daniel Szymański - 36
3-0 Mateusz Górny - 62
3-1 Łukasz Aleksandrowicz - 90+2
Kluczevia - Olimp 3-1 (1-0)
1-0 Kamil Bartoszyński - 12
2-0 Dawid Banach - 47
2-1 Hubert Cybulski - 56
3-1 Grzegorz Magnuski 90+1
Rasel - Iskierka 2-1 (0-1)
0-1 Oskar Tarnowski - 43
1-1 Andrzej Wojciechowski - 84
2-1 Andrzej Wojciechowski - 89
Darłovia - Orzeł 3-1 (0-1)
0-1 Dariusz Juracki - 1
1-1 Wiktor Sawicki - 48
2-1 Wiktor Sawicki - 79
3-1 Artur Fryś - 80
Gryf - Rega 2-0 (0-0)
1-0 Konrad Rosiak - 79
2-0 Szymon Włodarek - 81
Vineta - Lech 1-0 (1-0)
1-0 Mikołaj Duwe - 15
Błękitni II - Ina 3-1 (2-0)
1-0 Marcin Gawron - 35
2-0 Jarosław Piskorz - 43
2-1 Damian Banachewicz - 89
3-1 Jarosław Piskorz - 90+2

16 kolejka 16 listopada 2019
Flota - Błękitni II 4-1 (1-0)
1-0 Maciej Kraśnicki - 23
1-1 Jakub Ostrowski - 57k
2-1 Paweł Iskra - 75
3-1 Paweł Iskra - 80
4-1 Paweł Iskra - 82
Iskierka - Sokół 1-3
Lech - Gryf 0-1
Orzeł - Rega 2-1
Ina - Kluczevia 4-1
Olimp - Vineta 1-1
Sparta - Szczecinek 0-8
Hutnik - Rasel 1-1
Darłovia - Leśnik
Przełożony z powodu żałoby


W zbieraniu danych korzystamy z informacji własnych oraz z internetu, a w szczególności ze stron klubowych,  ZZPN,  90minut.pl,  ligowiec.net oraz  Łączy nas piłka.


 Lista strzelców



Aktualna tabela, strzelcy i wyniki wszystkich kolejek.
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek