-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy

Wyniki i tabela

Tabela klasy okręgowej szczecińskiej
lp.drużynampktbr
1 . Flota Świnoujście 10 24 25 -5
2 . Iskra Golczewo 10 22 17 -7
--------------------------------------------------
3 . Osadnik Myślibórz 10 20 14 -9
4 . Biali Sądów 9 19 17 -13
. Zorza Dobrzany 10 19 17 -13
6 . Iskierka Szczecin 10 18 19 -11
7 . Jeziorak Szczecin 10 14 21 -19
8 . Piast Chociwel 10 12 8 -12
9 . Odra Chojna 9 11 18 -18
10 . Mierzynianka Mierzyn 10 10 13 -16
11 . Dąb Dębno 9 10 11 -14
12 . Gavia Choszczno 10 9 18 -22
13 . Ogniwo Babinek 10 8 18 -28
14 . Sokół Pyrzyce 10 7 13 -18
15 . Stal Szczecin 9 4 5 -14
--------------------------------------------------
16 . Światowid 63 Łobez 10 4 7 -22

zaległych  - 2; remisów  - 23; bramek  - 241; średnia  -  3.09; średnio co  -  00:29:08

Jeśli drużyny z równą liczbą punktów nie rozegrały wszystkich meczów między sobą, o kolejności decyduje różnica bramek, a w dalszej kolejności liczba bramek strzelonych z całego cyklu.
Źródło: PZPN

Liniami przerywanymi oddzielono:
- miejsca premiowane awansem (1-2)
- miejsca dające pozostanie w klasie okręgowej(3-15)
- miejsce spadkowe (16)



Wyniki meczów i strzelcy bramek dla Floty:


1 kolejka 18/19 sierpnia 2018

Iskra - Flota 0-0
Dąb - Osadnik 0-2
Światowid 63 - Ogniwo 2-2
Odra - Stal 0-0
Biali - Sokół 1-0
Gavia - Zorza 0-3
Iskierka - Mierzynianka 4-0
Jeziorak - Piast 1-3

2 kolejka 25/26 sierpnia 2018

Mierzynianka - Flota 1-3 (0-1)
0-1 Michał Nowak 26 minuta z karnego
1-1 Aleksander Gliński 72 minuta
1-2 Damian Staniszewski 74 minuta
1-3 Grzegorz Skwara 84 minuta
Iskierka - Sokół 1-1
Zorza - Dąb 1-0
Stal - Światowid 63 1-1
Ogniwo - Iskra 1-3
Osadnik - Odra 1-0
Piast - Gavia 1-1
Biali - Jeziorak 1-3

3 kolejka 01/02 września 2018

Flota - Ogniwo 5-0 (3-0)
1-0 Damian Mosiądz 19 minuta
2-0 Damian Mosiądz 21 minuta
3-0 Damian Staniszewski 35 minuta
4-0 Łukasz Kondraciuk 50 minuta
5-0 Damian Staniszewski 81 minuta
Jeziorak - Iskierka 1-1
Gavia - Biali 2-3
Sokół - Mierzynianka 1-1
Dąb - Piast 0-1
Odra - Zorza 0-1
Światowid 63 - Osadnik 1-1
Iskra - Stal 1-1

4 kolejka 08/09 września 2018

Stal - Flota 0-4 (0-4)
0-1 Michał Stasiak 10 minuta
0-1 Grzegorz Skwara 12 minuta
0-3 Damian Mosiądz 25 minuta
0-4 Damian Staniszewski 43 minuta
Zorza - Światowid 63 3-0
Mierzynianka - Ogniwo 2-2
Piast - Odra 0-2
Jeziorak - Sokół 3-1
Iskra - Osadnik 1-0
Iskierka - Gavia 1-1
Biali - Dąb 1-0

5 kolejka 15/16 września 2018

Flota - Osadnik 3-0 (1-0)
1-0 Damian Staniszewski 36 minuta z karnego
2-0 Bartosz Okuniewski 53 minuta samobramka
3-0 Damian Staniszewski 70 minuta
Dąb - Iskierka 1-3
Gavia - Sokół 1-1
Jeziorak - Mierzynianka 2-1
Światowid 63 - Piast 1-2
Odra - Biali 1-2
Ogniwo - Stal 3-1
Iskra - Zorza 2-1

6 kolejka 22/23 września 2018

Zorza - Flota 1-1
1-0 Michał Dutkowski 57 minuta
1-1 Marek Niewiada 82 minuta
Mierzynianka - Stal 1-0
Jeziorak - Gavia 2-4
Piast - Iskra 0-3
Dąb - Sokół 2-1
Iskierka - Odra 2-1
Osadnik - Ogniwo 4-2
Biali - Światowid 63 4-0

7 kolejka 29 września 2018

Flota - Piast 2-0 (2-0)
1-0 Grzegorz Skwara 3 minuta
2-0 Damian Mosiądz 9 minuta
Stal - Osadnik 0-1
Iskra - Biali 1-1
Ogniwo - Zorza 1-3
Światowid 63 - Iskierka 0-2
Dąb - Jeziorak 3-2
Odra - Sokół 4-3
Gavia - Mierzynianka 0-0

8 kolejka 06/07 października

Biali - Flota 0-3 (0-2)
0-1 Damian Staniszewski 15 minuta
0-2 Grzegorz Skwara 31 minuta
0-3 Radosław Welka 86 minuta
Iskierka - Iskra 0-1
Zorza - Stal 3-2
Gavia - Dąb 1-3
Piast - Ogniwo 1-2
Mierzynianka - Osadnik 1-2
Jeziorak - Odra 3-4
Sokół - Światowid 63 2-0

9 kolejka 13/14 października

Flota - Iskierka 3-2 (3-1)
1-0 Damian Mosiądz 10 minuta
1-1 Patryk Hanke 18 minuta
2-1 Marek Niewiada 26 minuta
3-1 Damian Staniszewski 31 minuta
3-2 Grzegorz Zagrodny 55 minuta
Stal - Piast 0-0
Odra - Gavia 6-6
Dąb - Mierzynianka 2-2
Osadnik - Zorza 3-1
Światowid 63 - Jeziorak 0-3
Ogniwo - Biali 3-4
Iskra - Sokół 4-2

10 kolejka 20/21 października 2018

Sokół - Flota 1-1 (0-1)
0-1 Damian Staniszewski 43 minuta
1-1 Tomasz Sobolewski 90+2 minuta
Iskierka - Ogniwo
Piast - Osadnik
Gavia - Światowid 63
Jeziorak - Iskra
Mierzynianka - Zorza
Biali - Stal niedziela, godzina 14.00
Dąb - Odra niedziela, godzina 15.00


W zbieraniu danych korzystamy z informacji własnych oraz z internetu, a w szczególności ze stron klubowych,  ZZPN,  90minut.pl,  ligowiec.net oraz  Łączy nas piłka.


 Lista strzelców



Aktualna tabela, strzelcy i wyniki wszystkich kolejek.
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek