-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
Lista strzelców

Zdobywcy bramek i asyst dla Floty:

- bramka                     - asysta



Kostiantyn Karaman

















Michał Stasiak

















Kacper Robaczyński

















Kamil Poźniak

















Damian Staniszewski

















Roman Dziuba

















Krystian Peda

















Patryk Harkot

















Dawid Adamski

















Adrian Kołat

















Dmytro Szewczuk

















Maksymilian Turajski



















Pełna lista strzelców po 8 kolejkach
12 - Krzysztof Filipowicz - Dąb
11 - Dominik Grochowski - Hutnik
9 - Sebastian Inczewski - Biali
7 - Aron Michalak - Biali
6 - Jarosław Piskorz - Błękitni II
      Michał Jarząbek - Ina
5 - Dawid Zieliński - Dąb
      Jakub Janasik - Manowo
      Kamil Wiśniewski - Vineta
      Marcin Gozdal - Sokół
      Wojciech Wójcik - Wieża
4 - Adrian Szatkowski - Zefir
      Andrzej Łyszyk - Wieża
      Daniel Czerwiński - Szczecinek
      Daniel Popiołek - Orzeł
      Hubert Górka - Orzeł
      Karol Florkiewicz - Darłovia
      Konrad Romańczyk - Manowo
      Kostiantyn Karaman - Flota
      Michał Barański - Szczecinek
      Michał Kochanowski - Jeziorak
      Michał Stasiak - Flota
      Mykyta Vovchenko - Hutnik
3 - Adrian Telus - Wieża
      Bartłomiej Babiak - Vineta
      Bartłomiej Fastyn - Darłovia
      Damian Banachewicz - Ina
      Damian Staniszewski - Flota
      Daniel Szymański - Szczecinek
      Dawid Drumlak - Chemik
      Dawid Szala - Chemik
      Jakub Cerazy - Orzeł
      Jakub Maszka - Vineta
      Jakub Okuszko - Szczecinek
      Konrad Data - Chemik
      Łukasz Jurjewicz - Szczecinek
      Maciej Ignasiak - Vineta
      Mateusz Myśliński - Gwardia
      Michał Janicki - Hutnik
      Oskar Szczepanik - Dąb
      Piotr Rymar - Dąb
      Szymon Kurczak - Vineta
2 - Dominik Dąbrowski - Chemik
      Adam Jabłoński - Szczecinek
      Adrian Rutkowski - Olimp
      Bartosz Bielak - Dąb
      Bartosz Dywan - Darłovia
      Bartosz Żak - Dąb
      Cezary Zalewski - Gwardia
      Damian Kupisz - Rasel
      Damian Ładny - Hutnik
      Dawid Kapczyński - Jeziorak
      Dominik Lis - Błękitni II
      Grzegorz Wawreńczuk - Pogoń
      Jakub Gutowski - Wieża
      Jakub Poznański - Rasel
      Kacper Robaczyński - Flota
      Kamil Michalski - Darłovia
      Karol Grochowski - Olimp
      Łukasz Szymański - Manowo
      Maciej Więcek - Biali
      Marcin Dubielewicz - Gwardia
      Marek Niewiada - Vineta
      Michał Jęśko - Chemik
      Michał Szubert - Rasel
      Michał Świercz - Biali
      Norbert Kornaga - Sokół
      Paweł Jałoszyński - Błękitni II
      Paweł Noga - Dąb
      Piotr Ginda-Kopeć - Pogoń
      Przemysław Białek - Błękitni II
      Radosław Cyburt - Vineta
      Radosław Misztal - Hutnik
      Sebastian Martofel - Zefir
      Tomasz Kamiński - Zefir
      Tomasz Pustelnik - Biali
      Wiktor Sawicki - Gwardia
      Wiktor Wasyłyszyn - Pogoń
      Yevhenii Zadereiko - Jeziorak
1 - Steve Endene Ze - Chemik
      Adrian Kranz - Vineta
      Andrzej Wojciechowski - Rasel
      Bartłomiej Białek - Chemik
      Bartosz Sobinek - Vineta
      Błażej Banasik - Wieża
      Damian Mrówczyński - Szczecinek
      Daniel Augusto - Hutnik
      Daniel Bałos - Błękitni II
      Daniel Chyła - Gwardia
      Dawid Michalak - Sokół
      Emil Andrzejewski - Chemik
      Grzegorz Kujawski - Pogoń
      Igor Duńczak - Olimp
      Jacek Chodorowski - Jeziorak
      Jacek Łosowski - Manowo
      Jakub Jermołowicz - Sokół
      Jakub Pisz - Rasel
      Jakub Wójcik - Jeziorak
      Jakub Żelazowski - Hutnik
      Kacper Błaż - Biali
      Kacper Łaga - Wieża
      Kamil Bazyli - Darłovia
      Kamil Bieniek - Chemik
      Kamil Krzemiński - Jeziorak
      Kamil Leiman - Dąb
      Karol Gładysz - Zefir
      Krystian Mazurek - Hutnik
      Krystian Mural - Rasel
      Krystian Peda - Flota
      Łukasz Szymfeld - Ina
      Maciej Żabicki - Ina
      Manuel Ponce Garcia - Chemik
      Marcin Resiak - Orzeł
      Mateusz Jakubiak - Chemik
      Mateusz Jakubowski - Błękitni II
      Mateusz Niedzwiecki - Dąb
      Mateusz Piekarek - Biali
      Mateusz Przybylski - Błękitni II
      Mateusz Wajszczyk - Olimp
      Michał Jutkiewicz - Ina
      Michał Lampa - Olimp
      Mikołaj Duwe - Rasel
      Miłosz Kozioł - Gwardia
      Patryk Harkot - Flota
      Patryk Kowalczuk - Orzeł
      Paweł Kułakowski - Olimp
      Paweł Szmytkiewicz - Wieża
      Przemysław Saliwon - Zefir
      Przemysław Stolarski - Orzeł
      Radosław Gil - Ina
      Roman Dziuba - Flota
      Sławomir Woszczyński - Pogoń
      Tomasz Borucki - Ina
      Wojciech Kacprzyk - Błękitni II
      Wojciech Madej - Szczecinek

Samobramek: 1
Z walkowerów: 0


Aktualna lista strzelców.
©Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.