-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy

Wyniki i tabela

Tabela IV ligi
lp.drużynampktbr
1 Dąb Dębno 8 24 31 -14
----------------------------------------------
2 Gwardia Koszalin 8 20 11 -0
3 Flota Świnoujście 8 18 16 -2
4 Hutnik Szczecin 8 17 25 -11
5 Biali Sądów 8 17 24 -10
6 Vineta Wolin 8 16 23 -5
7 Orzeł Wałcz 8 14 14 -8
8 MKP Szczecinek 8 11 21 -12
9 Jeziorak Szczecin 8 10 12 -17
----------------------------------------------
10 Wieża Postomino 8 9 17 -15
11 Darłovia Darłowo 8 9 12 -16
12 Chemik Police 8 9 19 -27
13 Olimp Gościno 8 9 8 -22
14 GKS Manowo 8 8 12 -14
15 Błękitni II Stargard 8 8 16 -23
----------------------------------------------
16 Sokół Karlino 8 7 9 -12
17 Rasel Dygowo 8 6 10 -22
18 Ina Goleniów 8 6 14 -29
19 Zefir Wyszewo 8 5 10 -25
20 Pogoń Połczyn-Zdrój 8 1 8 -28

po kolejkach: 8 ;
remisów  - 16;  
bramek  - 312; średnia  -  3.90 średnio co  -  0:23:05


Jeśli drużyny z równą liczbą punktów nie rozegrały wszystkich meczów między sobą, o kolejności decyduje różnica bramek, a w dalszej kolejności liczba bramek strzelonych z całego cyklu.
Źródło: PZPN

Liniami przerywanymi oddzielono:
- miejsce premiowane awansem (1)
- pozycje dające utrzymanie (2-9)
- pozycje niepewne (10-15)
- pozycje spadkowe (16-20)



Wyniki meczów i strzelcy bramek:




1 kolejka 07/08 sierpnia 2021

Ina - Flota 0-3
0-1 Kostiantyn Karaman 20
0-2 Patryk Harkot 37
0-3 Kacper Robaczyński 74

Manowo - Gwardia 0-1
0-1 Miłosz Kozioł 20

Olimp - Vineta 0-5
0-1 Radosław Cyburt 37
0-2 Szymon Kurczak 38
0-3 Jakub Maszka 67
0-4 Kamil Wiśniewski 73
0-5 Maciej Ignasiak 90

Hutnik - Błękitni II 4-0
1-0 Dominik Grochowski 15
2-0 Damian Ładny 41
3-0 Damian Ładny 59
4-0 Dominik Grochowski 87

Szczecinek - Orzeł 1-3
0-1 Hubert Górka 7
0-2 Daniel Popiołek 27
0-3 Marcin Resiak 39
1-3 Damian Mrówczyński 65

Wieża - Sokół 1-1
0-1 Jakub Jermołowicz 38
1-1 Paweł Szmytkiewicz 90+3

Jeziorak - Rasel 4-0
1-0 Jacek Chodorowski 3
2-0 Yevhenii Zadereiko 31
3-0 Michał Kochanowski 49
4-0 Jakub Poznański 57s

Pogoń - Biali 2-2
0-1 Sebastian Inczewski 6
1-1 Grzegorz Wawreńczuk 28
2-1 Grzegorz Wawreńczuk 37
2-2 Tomasz Pustelnik 90+3

Zefir - Darłovia 2-2
0-1 Bartłomiej Fastyn 4
0-2 Karol Florkiewicz 20
1-2 Adrian Szatkowski 48
2-2 Adrian Szatkowski 90+2

Dąb - Chemik 4-2
1-0 Bartosz Żak 8
1-1 Dawid Szala 18k
2-1 Bartosz Bielak 28
3-1 Mateusz Niedźwiecki 37
4-1 Krzysztof Filipowicz 47
4-2 Bartłomiej Białek 86

2 kolejka 14/15 sierpnia 2021

Flota - Zefir 4-0
1-0 Damian Staniszewski 25
2-0 Roman Dziuba 41
3-0 Damian Staniszewski 61
4-0 Michał Stasiak 88

Rasel - Wieża 0-2
0-1 Andrzej Łyszyk 17
0-2 Wojciech Wójcik 76

Chemik - Hutnik 2-6
1-0 Emil Andrzejewski 15
1-1 Mykyta Vovchenko 34
1-2 Dominik Grochowski 38k
1-3 Michał Janicki 43
2-3 Dominik Dąbrowski 57
2-4 Mykyta Vovchenko 78
2-5 Dominik Grochowski 84
2-6 Radosław Misztal 90

Szczecinek - Pogoń 4-0
1-0 Jakub Okuszko 19
2-0 Daniel Szymański 45+1
3-0 Michał Barański 71
4-0 Łukasz Jurjewicz 72

Błękitni II - Ina 4-2
0-1 Michał Jarząbek 7
1-1 Daniel Bałos 16
2-1 Dominik Lis 42
3-1 Dominik Lis 61
3-2 Maciej Żabicki 73
4-2 Jarosław Piskorz 83

Sokół - Dąb 2-3
1-0 Marcin Gozdal 9
1-1 Oskar Szczepanik 15
1-2 Paweł Noga 27
1-3 Dawid Zieliński 75
2-3 Marcin Gozdal 77

Darłovia - Olimp 4-2
1-0 Kamil Michalski 40
2-0 Bartłomiej Fastyn 51
3-0 Karol Florkiewicz 63
4-0 Bartosz Dywan 65
4-1 Adrian Rutkowski 76
4-2 Karol Grochowski 90+3

Orzeł - Gwardia 0-1
0-1 Cezary Zalewski 29

Vineta - Manowo 2-0
1-0 Bartłomiej Babiak 21
2-0 Adrian Kranz 81

Biali - Jeziorak 3-0
1-0 Sebastian Inczewski 9
2-0 Aron Michalak 45
3-0 Sebastian Inczewski 63

3 kolejka 21/22 sierpnia 2021

Olimp - Flota 0-3
0-1 Damian Staniszewski 24 (as. Kamil Poźniak)
0-2 Kostiantyn Karaman 73 (as. Kacper Robaczyński)
0-3 Kostiantyn Karaman 90+1 (as. Kamil Poźniak)

Manowo - Darłovia 2-2
1-0 Jakub Janasik 36
1-1 Karol Florkiewicz 50
2-1 Jakub Janasik 81
2-2 Karol Florkiewicz 90+3

Hutnik - Sokół 2-2
0-1 Marcin Gozdal 49k
1-1 Mykyta Vovchenko 51
1-2 Marcin Gozdal 71
2-2 Mykyta Vovchenko 81

Wieża - Biali 1-5
1-0 Wojciech Wójcik 8
1-1 Sebastian Inczewski 24
1-2 Sebastian Inczewski 31
1-3 Sebastian Inczewski 40
1-4 Aron Michalak 52
1-5 Sebastian Inczewski 65

Pogoń - Orzeł 1-4
0-1 Przemysław Stolarski 20
0-2 Daniel Popiołek 40
0-3 Jakub Cerazy 60
0-4 Daniel Popiołek 65
1-4 Piotr Ginda-Kopeć 90

Zefir - Błękitni II 5-4
1-0 Tomasz Kamiński 9
2-0 Tomasz Kamiński 19
3-0 Adrian Szatkowski 23
3-1 Jarosław Piskorz 26
3-2 Jarosław Piskorz 55
4-2 Adrian Szatkowski 64
4-3 Paweł Jałoszyński 72
5-3 Sebastian Martofel 80
5-4 Mateusz Przybylski 87

Jeziorak - Szczecinek 1-1
1-0 Jakub Wójcik 11
1-1 Łukasz Jurjewicz 31

Gwardia - Vineta 1-0
1-0 Mateusz Myśliński 48

Ina - Chemik 4-6
0-1 Dawid Szala 7k
1-1 Radosław Gil 10
1-2 Dawid Szala 17
2-2 Michał Jutkiewicz 19
2-3 Dawid Drumlak 43
2-4 Konrad Data 44
3-4 Michał Jarząbek 63
4-4 Michał Jarząbek 73
4-5 Dominik Dąbrowski 74
4-6 Michał Jęśko 90

Dąb - Rasel 4-0
1-0 Bartosz Żak 14
2-0 Piotr Rymar 39k
3-0 Kamil Leiman 80
4-0 Oskar Szczepanik 86

4 kolejka 28/29 sierpnia 2021

Flota - Manowo 1-0
1-0 Krystian Peda 79 (as. Adrian Kołat)

Darłovia - Gwardia 0-2
0-1 Cezary Zalewski 58
0-2 Wiktor Sawicki 90+1

Chemik - Zefir 3-0
1-0 Steve Endene Ze 45
2-0 Dawid Drumlak 61
3-0 Michał Jęśko 90

Szczecinek - Wieża 1-1
0-1 Wojciech Wójcik 24
1-1 Łukasz Jurjewicz 28k

Pogoń - Jeziorak 1-2
1-0 Piotr Ginda-Kopeć 28
1-1 Michał Kochanowski 42
1-2 Dawid Kapczyński 68k

Rasel - Hutnik 3-1
1-0 Andrzej Wojciechowski 54
2-0 Damian Kupisz 64
2-1 Dominik Grochowski 76
3-1 Mikołaj Duwe 90+3

Biali - Dąb 2-4
1-0 Aron Michalak 25
1-1 Dawid Zieliński 29
1-2 Piotr Rymar 34k
1-3 Dawid Zieliński 54
2-3 Aron Michalak 81
2-4 Krzysztof Filipowicz 89

Orzeł - Vineta 3-1
1-0 Hubert Górka 50
1-1 Bartosz Sobinek 62
2-1 Hubert Górka 71
3-1 Hubert Górka 85

Błękitni II - Olimp 4-0
1-0 Jarosław Piskorz 14k
2-0 Mateusz Jakubowski 26
3-0 Wojciech Kacprzyk 83
4-0 Paweł Jałoszyński 90+1

Sokół - Ina 2-0
1-0 Dawid Michalak 51
2-0 Norbert Kornaga 89

5 kolejka 01 września 2021 (środa)

Gwardia - Flota 0-0

Vineta - Darłovia 3-0
1-0 Bartłomiej Babiak 49
2-0 Radosław Cyburt 64
3-0 Szymon Kurczak 90

Manowo - Błękitni II 2-2
1-0 Jacek Łosowski 14
2-0 Konrad Romańczyk 23
2-1 Przemysław Białek 41
2-2 Jarosław Piskorz 74

Olimp - Chemik 3-2
1-0 Karol Grochowski 21
2-0 Michał Lampa 23
2-1 Mateusz Jakubiak 44
2-2 Kamil Bieniek 54
3-2 Mateusz Wajszczyk 69

Zefir - Sokół 1-1
0-1 Norbert Kornaga 40
1-1 Karol Gładysz 83

Ina - Rasel 5-3
0-1 Michał Szubert 9
1-1 Damian Banachewicz 19
2-1 Michał Jarząbek 23
3-1 Michał Jarząbek 25
3-2 Michał Szubert 37
4-2 Tomasz Borucki 51
4-3 Jakub Poznański 63
5-3 Michał Jarząbek 85

Hutnik - Biali 1-1
0-1 Aron Michalak 28
1-1 Jakub Żelazowski 62

Dąb - Szczecinek 4-3
1-0 Krzysztof Filipowicz 28
1-1 Michał Barański 44
2-1 Krzysztof Filipowicz 50
2-2 Adam Jabłoński 59
3-2 Krzysztof Filipowicz 77
3-3 Daniel Czerwiński 90+2
4-3 Krzysztof Filipowicz 90+3

Wieża - Pogoń 7-1
0-1 Grzegorz Kujawski 19
1-1 Wojciech Wójcik 37
2-1 Błażej Banasik 44
3-1 Adrian Telus 47
4-1 Andrzej Łyszyk 62
5-1 Adrian Telus 66
6-1 Jakub Gutowski 79
7-1 Andrzej Łyszyk 83

Jeziorak - Orzeł 0-2
0-1 Daniel Popiołek 16
0-2 Patryk Kowalczuk 36

6 kolejka 04/05 września 2021

Flota - Vineta 1-1
0-1 Marek Niewiada 79
1-1 Michał Stasiak 82 (as. Dawid Adamski)

Chemik - Manowo 4-1
1-0 Dawid Drumlak 21
2-0 Manuel Ponce Garcia 36
2-1 Konrad Romańczyk 38
3-1 Konrad Data 71
4-1 Konrad Data 81

Orzeł - Darłovia 0-2
0-1 Bartosz Dywan 2
0-2 Kamil Bazyli 67

Szczecinek - Hutnik 0-3
0-1 Dominik Grochowski 48
0-2 Dominik Grochowski 62
0-3 Radosław Misztal 81

Jeziorak - Wieża 2-1
0-1 Adrian Telus 85
1-1 Yevhenii Zadereiko 90+3
2-1 Michał Kochanowski 90+5

Pogoń - Dąb 1-4
0-1 Paweł Noga 6
0-2 Krzysztof Filipowicz 43
1-2 Wiktor Wasyłyszyn 45
1-3 Bartosz Bielak 88
1-4 Oskar Szczepanik 90+3

Błękitni II - Gwardia 0-4
0-1 Mateusz Myśliński 8
0-2 Mateusz Myśliński 39
0-3 Daniel Chyła 54
0-4 Wiktor Sawicki 59

Sokół - Olimp 0-1
0-1 Paweł Kułakowski 44 (nieudana interwencja Michała Kowalczyka)

Biali - Ina 5-1
1-0 Michał Świercz 24
2-0 Michał Świercz 38
2-1 Damian Banachewicz 43r (nieud. int. Tomasza Pustelnika)
3-1 Aron Michalak 50
4-1 Maciej Więcek 60
5-1 Maciej Więcek 81r (nieudana interwencja Maksymiliana Borka)

Rasel - Zefir 2-1
0-1 Przemysław Saliwon 24
1-1 Jakub Poznański 70
2-1 Krystian Mural 90+3

7 kolejka 11/12 września 2021

Darłovia - Flota 0-3
0-1 Michał Stasiak 19k (as. Robaczyński)
0-2 Kostiantyn Karaman 42 (as. Szewczuk)
0-3 Kacper Robaczyński 60 (as. Peda)

Gwardia - Chemik 2-0
1-0 Marcin Dubielewicz 3
2-0 Marcin Dubielewicz 66

Manowo - Sokół 4-1
1-0 Łukasz Szymański 31
2-0 Łukasz Szymański 38
2-1 Marcin Gozdal 50
3-1 Jakub Janasik 65
4-1 Jakub Janasik 90+3

Olimp - Rasel 2-1
1-0 Adrian Rutkowski 11
1-1 Jakub Pisz 45+1
2-1 Igor Duńczak 60

Hutnik - Pogoń 3-1
1-0 Michał Janicki 38
2-0 Dominik Grochowski 43
2-1 Sławomir Woszczyński 45
3-1 3-1 Dominik Grochowski 55

Wieża - Orzeł 1-1
1-0 Jakub Gutowski 24
1-1 Jakub Cerazy 52k

Vineta - Błękitni II 4-0
1-0 Marek Niewiada 43
2-0 Kamil Wiśniewski 51
3-0 Maciej Ignasiak 67
4-0 Jakub Maszka 88

Ina - Szczecinek 0-5
0-1 Michał Barański 52
0-2 Jakub Okuszko 57
0-3 Daniel Czerwiński 59
0-4 Michał Barański 73
0-5 Wojciech Madej 90

Zefir - Biali 1-3
0-1 Sebastian Inczewski 70
0-2 Tomasz Pustelnik 78
1-2 Sebastian Martofel 80
1-3 Aron Michalak 87

Dąb - Jeziorak 4-1
1-0 Krzysztof Filipowicz 22
2-0 Dawid Zieliński 31
2-1 Dawid Kapczyński 52k
3-1 Krzysztof Filipowicz 62
4-1 Dawid Zieliński 69k

8 kolejka 18/19 września 2021

Orzeł - Flota 1-1
0-1 Michał Stasiak 69
1-1 Jakub Cerazy 90+5r

Sokół - Gwardia 0-0

Rasel - Manowo 1-3
1-0 Damian Kupisz 5
1-1 Konrad Romańczyk 48
1-2 Konrad Romańczyk 63
1-3 Jakub Janasik 67

Chemik - Vineta 0-7
0-1 Kamil Wiśniewski 30
0-2 Maciej Ignasiak 45
0-3 Szymon Kurczak 54
0-4 Kamil Wiśniewski 70
0-5 Jakub Maszka 75
0-6 Bartłomiej Babiak 79
0-7 Kamil Wiśniewski 82

Szczecinek - Zefir 6-0
1-0 Daniel Czerwiński 12
2-0 Jakub Okuszko 14
3-0 Adam Jabłoński 60
4-0 Daniel Czerwiński 64
5-0 Daniel Szymański 78
6-0 Daniel Szymański 90

Wieża - Dąb 3-4
1-0 Kacper Łaga 47
2-0 Wojciech Wójcik 51
2-1 Krzysztof Filipowicz 70
2-2 Krzysztof Filipowicz 74
2-3 Piotr Rymar 78
3-3 Andrzej Łyszyk 84
3-4 Krzysztof Filipowicz 87

Pogoń - Ina 1-2
0-1 Łukasz Szymfeld 54
0-2 Damian Banachewicz 56
1-2 Wiktor Wasyłyszyn 74

Jeziorak - Hutnik 2-5
0-1 Dominik Grochowski 3
0-2 Krystian Mazurek 12
0-3 Michał Janicki 45
1-3 Michał Kochanowski 48
1-4 Dominik Grochowski 65
2-4 Kamil Krzemiński 72
2-5 Daniel Augusto 78

Biali - Olimp 3-0
1-0 Kacper Błaż 10
2-0 Sebastian Inczewski 27
3-0 Mateusz Piekarek 63

Błękitni II - Darłovia 2-2
1-0 Jarosław Piskorz 24k
1-1 Kamil Michalski 41
1-2 Bartłomiej Fastyn 43
2-2 Przemysław Białek 45

9 kolejka 25/26 września 2021

Flota - Błękitni II
sobota, godzina 16.00

Vineta - Sokół
sobota, godzina 11.00

Manowo - Biali
sobota, godzina 11.00

Darłovia - Chemik
sobota, godzina 12.00

Hutnik - Wieża
sobota, godzina 12.00

Olimp - Szczecinek
sobota, godzina 15.00

Ina - Jeziorak
sobota, godzina 15.00

Gwardia - Rasel
sobota, godzina 16.00

Zefir - Pogoń
sobota, godzina 16.00

Dąb - Orzeł
niedziela, godzina 15.00


W zbieraniu danych korzystamy z informacji własnych oraz z internetu, a w szczególności ze stron klubowych,  pomorski-zpn.pl/,  90minut.pl,  ligowiec.net,  polskieligi.net,  Pomorski futbol oraz  Łączy nas piłka.


 Lista strzelców



Aktualna tabela, strzelcy i wyniki wszystkich kolejek.
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek