-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
     
Terminarz Kipsta IV ligi
sezon 2021/22

TERMIN 1 - 07/08 sierpnia 2021
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn-Zdrój - Biali Sądów
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo
Wieża Postomino - Sokół Karlino
Dąb Dębno - Chemik Police
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard
Ina Goleniów - Flota Świnoujście
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo
Olimp Gościno - Vineta Wolin
GKS Manowo - Gwardia Koszalin

TERMIN 2 - 14/15 sierpnia 2021
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin
Vineta Wolin - GKS Manowo
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno
Flota Świnoujście - Zefir Wyszewo
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów
Chemik Police - Hutnik Szczecin
Sokół Karlino - Dąb Dębno
Rasel Dygowo - Wieża Postomino
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn-Zdrój

TERMIN 3 - 21/22 sierpnia 2021
Pogoń Połczyn-Zdrój - Orzeł Wałcz
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek
Wieża Postomino - Biali Sądów
Dąb Dębno - Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino
Ina Goleniów - Chemik Police
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard
Olimp Gościno - Flota Świnoujście
GKS Manowo - Darłovia Darłowo
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin

TERMIN 4 - 28/29 sierpnia 2021
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście - GKS Manowo
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno
Chemik Police - Zefir Wyszewo
Sokół Karlino - Ina Goleniów
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin
Biali Sądów - Dąb Dębno
MKP Szczecinek - Wieża Postomino
Pogoń Połczyn-Zdrój - Jeziorak Szczecin

TERMIN 5 - środa, 01 września 2021
Jeziorak Szczecin - Orzeł Wałcz
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn-Zdrój
Dąb Dębno - MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin - Biali Sądów
Ina Goleniów - Rasel Dygowo
Zefir Wyszewo - Sokół Karlino
Olimp Gościno - Chemik Police
GKS Manowo - Błękitni II Stargard
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo

TERMIN 6 - 04/05 września 2021
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo
Flota Świnoujście - Vineta Wolin
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin
Chemik Police - GKS Manowo
Sokół Karlino - Olimp Gościno
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo
Biali Sądów - Ina Goleniów
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn-Zdrój - Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino

TERMIN 7 - 11/12 września 2021
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn-Zdrój
Ina Goleniów - MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo - Biali Sądów
Olimp Gościno - Rasel Dygowo
GKS Manowo - Sokół Karlino
Gwardia Koszalin - Chemik Police
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście

TERMIN 8 - 18/19 września 2021
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo
Chemik Police - Vineta Wolin
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo - GKS Manowo
Biali Sądów - Olimp Gościno
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo
Pogoń Połczyn-Zdrój - Ina Goleniów
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin
Wieża Postomino - Dąb Dębno

TERMIN 9 - 25/26 września 2021
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin
Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn-Zdrój
Olimp Gościno - MKP Szczecinek
GKS Manowo - Biali Sądów
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo
Vineta Wolin - Sokół Karlino
Darłovia Darłowo - Chemik Police
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard

TERMIN 10 - 02/03 października 2021
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard
Chemik Police - Flota Świnoujście
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo - Vineta Wolin
Biali Sądów - Gwardia Koszalin
MKP Szczecinek - GKS Manowo
Pogoń Połczyn-Zdrój - Olimp Gościno
Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo
Wieża Postomino - Ina Goleniów
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin

TERMIN 11 - 09/10 października 2021
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz
Ina Goleniów - Dąb Dębno
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin
GKS Manowo - Pogoń Połczyn-Zdrój
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek
Vineta Wolin - Biali Sądów
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo
Flota Świnoujście - Sokół Karlino
Błękitni II Stargard - Chemik Police

TERMIN 12 - 16/17 października 2021
Orzeł Wałcz - Chemik Police
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście
Biali Sądów - Darłovia Darłowo
MKP Szczecinek - Vineta Wolin
Pogoń Połczyn-Zdrój - Gwardia Koszalin
Jeziorak Szczecin - GKS Manowo
Wieża Postomino - Olimp Gościno
Dąb Dębno - Zefir Wyszewo
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów

TERMIN 13 - 23/24 października 2021
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin
Olimp Gościno - Dąb Dębno
GKS Manowo - Wieża Postomino
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn-Zdrój
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek
Flota Świnoujście - Biali Sądów
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo
Chemik Police - Sokół Karlino

TERMIN 14 - 30/31 października 2021
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino
Rasel Dygowo - Chemik Police
Biali Sądów - Błękitni II Stargard
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście
Pogoń Połczyn-Zdrój - Darłovia Darłowo
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin
Dąb Dębno - GKS Manowo
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno
Ina Goleniów - Zefir Wyszewo

TERMIN 15 - 06/07 listpopada 2021
Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz
Olimp Gościno - Ina Goleniów
GKS Manowo - Hutnik Szczecin
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno
Vineta Wolin - Wieża Postomino
Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin
Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn-Zdrój
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek
Chemik Police - Biali Sądów
Sokół Karlino - Rasel Dygowo

TERMIN 16 - czwartek, 11 listpopada 2021
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo
Biali Sądów - Sokół Karlino
MKP Szczecinek - Chemik Police
Pogoń Połczyn-Zdrój - Błękitni II Stargard
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo
Dąb Dębno - Vineta Wolin
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin
Ina Goleniów - GKS Manowo
Zefir Wyszewo - Olimp Gościno

TERMIN 17 - niedziela, 14 listpopada 2021
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
GKS Manowo - Zefir Wyszewo
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno
Flota Świnoujście - Wieża Postomino
Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin
Chemik Police - Pogoń Połczyn-Zdrój
Sokół Karlino - MKP Szczecinek
Rasel Dygowo - Biali Sądów

TERMIN 18 - 20/21 listpopada 2021
Orzeł Wałcz - Biali Sądów
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn-Zdrój - Sokół Karlino
Jeziorak Szczecin - Chemik Police
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard
Dąb Dębno - Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo
Ina Goleniów - Vineta Wolin
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin
Olimp Gościno - GKS Manowo

TERMIN 19 - 27/28 listpopada 2021
GKS Manowo - Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno
Vineta Wolin - Zefir Wyszewo
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno
Chemik Police - Wieża Postomino
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn-Zdrój
Biali Sądów - MKP Szczecinek
Zestaw par wszystkich kolejek
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.