Klub Sportowy Świt Szczecin przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu 12. kolejki o mistrzostwo III ligi z Flotą Świnoujście, który dobędzie się w najbliższą niedzielę, 18 października 2020 o godzinie 15:00, na stadionie w Szczecinie. Poniżej zamieszczamy pełną treść wiadomości jaką otrzymaliśmy pocztą mailową od szczecińskiego klubu:
W związku z ogłoszonym rozporządzeniem Premiera Mateusza Morawieckiego imprezy sportowe w naszym kraju od 17 października będą odbywać się bez udziału publiczności. W praktyce oznacza to, że kibice nie będą mogli obejrzeć z wysokości trybun niedzielnego meczu ligowego z Flotą Świnoujście oraz kolejnych spotkań do czasu zniesienia obostrzeń.
W zaistniałej sytuacji klub poczynił starania, aby mecz z Flotą był transmitowany „na żywo” w Internecie na kanale youtube.com: Skolwin TV.

Z kolei na facebookowym profilu Świtu czytamy:
III liga: Mecz z Flotą na żywo na Skolwin TV
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców oraz w związku z rozgrywaniem meczu 12. serii gier z Flotą Świnoujście bez udziału publiczności zaplanowaliśmy dla Państwa transmisje on-line z tego pojedynku, która zostanie przeprowadzona na kanale Skolwin TV na portalu YT. Nowum niewątpliwie będzie komentarz tego pojedynku, przez redaktora Gracjana Brodę. Zapraszamy zatem do oglądania oraz subskrybowania kanału Skolwin TV. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15.00.
https://m.youtube.com/channel/UC8KXv304rNlxN20bPTRdR_A

Dziękujemy w imieniu kibiców Floty.