Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Dmytro Szewczuk, Michał Stasiak, Mariusz Helt, Mariusz Bedliński, Dawid Adamski, Łukasz Kopeć (59 Mateusz Bątkowski), Grzegorz Tarasewicz (46 Damian Staniszewski), Konrad Prawucki (59 Patryk Harkot), Paweł Iskra.
Nie grali: Łukasz Gądek, Błażej Jezierski, Aleksander Cieślik, Liam Maćkowski.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Chemik: Patryk Brzozowski, Oskar Klimkowicz, Hubert Siluk, Michał Telicki, Mateusz Jakubiak, Illya Mykhailovskyy, Dawid Szala (65 Bartosz Wojciechowski), Bartosz Ława, Cezary Stolz, Borys Jałoszyński, Bartłomiej Białek. (65 Sebasian Rudnik)
Nie grali: Michał Korotkiewicz, Dominik Dąbrowski.
Trenerzy: Mariusz Szmit, Mateusz Jakubiak, Marek Hornowski, Kamil Bieniek.
Kierownicy drużyny: Błażej i Dominika Ostrowscy.

Żółte kartki:
Flota: Bedliński (47).
Chemik: Jakubiak (69), Jałoszyński (72), Stolz (86).

Sędziowali: Daniel Kwiecień, Radosław Zbaracki, Michał Maćkowski.

Widzów: 400.

Trener Jerzy Rot: byliśmy stroną dominującą, szczególnie w drugiej połowie, kiedy Paweł Iskra nie wykorzystał głową dwóch idealnych okazji z bliska. Chcieliśmy wygrać i byliśmy bliżsi tego, niż przeciwnik. Cieszy natomiast, że zachowaliśmy czyste konto. Nie można mieć do zawodników pretensji o brak zaangażowania. Byliśmy lepsi, ale okazje trzeba wykorzystywać. Chemik nie stworzył poważniejszego zagrożenia, próbował jedynie ze stałych fragmentów gry wykonywanych przez Bartosza Ławę. Pozostał niedosyt, ale gramy dalej.