Środa, 29 stycznia 2020

W minioną niedzielę 26.01.2020 drużyna orlików z trenerem Krzysztofem Słowińskim przystąpiła trzeci raz z rzędu do turnieju Kotwica Cup 2020 w kategorii młodzik 2008. Jednakże w Kołobrzegu zameldowaliśmy się dzień wcześniej korzystając z basenu i zwiedzając wieczorową porą miasto.
Nasi zawodnicy mieli okazję rywalizować ze starszymi, zdobywając kolejne doświadczenie. Mogli przekonać się ile jeszcze pracy muszą włożyć w treningi, żeby osiągnąć piłkarski cel, aby rywalizować w kat. młodzik, ponieważ jest to ich ostatni sezon w kat. orlik. Wyróżniającymi się zawodnikami w drużynie byli: Kuba, Franek i Samuel.

Na zakończenie turnieju drużyna zrobiła pamiątkowe zdjęcie z wicemarszałek sejmu Małgorzatą Kidawa-Błońską, zastępcą prezydenta miasta Kołobrzeg Iloną Grędas-Wójtowicz i europosłem Bartoszem Arłukowiczem.
Patrycja Słowińska