0-1 Konrad Prawucki 31 minuta

1-1 Rafał Leśniewski 85 minuta

Flota: Daniel Kusztan, Błażej Jezierski (86 Damian Staniszewski), Michał Stasiak, Mariusz Helt (78 Filip Adamski), Patryk Harkot, Mariusz Bedliński, Dawid Adamski, Łukasz Kopeć, Grzegorz Tarasewicz, Konrad Prawucki, Paweł Iskra (90+1 Roman Dziuba).
Nie grali: Łukasz Gądek, Aleksander Cieślik.
Trener: Marcin Adamski.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Nielba: Patryk Łagodziński, Mikołaj Ortyl, Przemysław Lisiecki (45+1 Mikołaj Dobrzykowski), Patryk Soforek, Rafał Leśniewski, Mateusz Sporek, Krzysztof Wolkiewicz, Adrian Marchel, Bartłomiej Burman, Łukasz Iskrzyński, Mateusz Kaczor.
Nie grali: Dawid Kołodziejczak, Jakub Kołak, Mateusz Piechowiak, Jakub Biegański.
Trenerzy: Radosław Kołacki, Przemysław Arendt.
Kierownik drużyny: Marcin Kotowski.

Żółte kartki:
Flota: Iskra (44), Harkot (71), Stasiak (80).
Nielba: Leśniewski (80).
Czerwone kartki: Wytwicki, Nowak (obaj z ławki Floty).

Sędziowali: Aleksander Borowiak, Łukasz Araszkiewicz, Hieronim Twardosz, Mateusz Sipura.

Widzów: 0. Wyświetleń na YouTube: 330.

W pierwszej połowie większą dojrzałość pokazała Flota. Nasi zawodnicy lepiej operowali piłką, umiejętnie się zastawiali, blokowali podania i wyprowadzali akcje. Już w 3 minucie Tarasewicz trafił w górną siatkę, chwilę później w pole karne wpadł Harkot i wywalczył rzut rożny, po którym Iskra strzelił obok bramki. W 21 minucie kombinacyjną akcję Tarasewicza z Iskrą przerwał sędzia, uznając, że ten drugi za wysoko uniósł nogę. Kilka minut później zawodnik Nielby strzelił zza narożnika pola karnego, ale Kusztan piłkę wyłapał. Sześć minut później w podobny sposób odwzajemnił się Tarasewicz, co Łagodziński obronił „na raty”. Minutę później piłkę na 20 metrze przyjął Prawucki; mógł podawać na lewe skrzydło, ale zdecydował się wykonać kółeczko i strzelić potężnie w okienko, co dało naszej drużynie zasłużone prowadzenie. Trzy minuty potem z 17 metrów uderzył Burman, ale Kusztan nie dał się zaskoczyć.

Po przerwie optyczną przewagę uzyskali gospodarze. Dwie okazje miał Marchel, jedną Leśniewski, z naszej strony Iskra został zablokowany przez Leśniewskiego. W 78 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Jezierskiego. Doszło w tym momencie do incydentu. Sędzia rozdał dwie żółte kartki, po jednej dla każdej ze stron. Rzut karny wykonał Leśniewski strzałem zza punktu karnego pod poprzeczkę, przy prawym słupku. Byliśmy jeszcze blisko wyrównania w ostatniej akcji meczu, ale po zagraniu Staniszewskiego z wolnego, Stasiak trafił z głowy w słupek.
W ostatnich minutach masażysta i kierownik drużyny Floty zostali wyrzuceni z ławki.

Dziękujemy kolegom z Wągrowca za przeprowadzenie bezpośredniej transmisji filmowej.