Wtorek, 12 maja 2020

 

W dziale Historia, z dostępem także przez Salę tradycji, pojawiła się, wzorem wielu klubowych portali, nowa podstrona pt. Ludzie Floty. Na dzień dzisiejszy znajdują się tam karty zawodników grających we Flocie w I, III i IV lidze oraz trenerów począwszy od roku 2006. Znaleźli się też niektórzy zawodnicy testowani jak np. Pedro Arce Latapi. Na kartach znajduje się krótki opis zawodnika oraz zdjęcia z czasu gry w naszym klubie. W tej chwili zbiór zawiera 210 nazwisk.
Oczywiście będziemy starali się uzupełniać zbiory, choć zdajemy sobie sprawę, że umieszczenie w nim wszystkich w historii zawodników i działaczy jest niemożliwe, ale tych, którzy odegrali w klubie szczególną rolę będziemy starali się dodawać.
Dostęp do strony przez kliknięcie linku poniżej, najechanie na lewym marginesie myszką na klawisz Historia i wybranie karty Ludzie Floty, bądź z prawego marginesu, klikając najpierw Salę tradycji a następnie obrazek pt. Wybrane teksty.
Zachęcamy do odwiedzania strony, jakby nie było jest tam historia personalna klubu w najlepszym okresie jego istnienia.
Ludzie Floty

Waldemar Mroczek