Jak wiadomo, w tym roku z powodu pandemii wszystko zostało przesunięte w czasie. Także rozgrywki o Puchar Polski ZZPN. Wprawdzie podobnie jak w latach poprzednich zespoły III i IV ligi przystąpią do nich od V rundy, ale tym razem zostanie ona rozegrana dopiero 20 lutego 2021. Nie mniej już dziś odbyło się losowanie par tej rundy, które skrzyżowało zespół Floty z Unią Dolice.
Z klubem tym do tej pory (przynajmniej jako Morski Klub Sportowy) jeszcze nie graliśmy, ale graliśmy w klasie okręgowej na terenie gminy Dolice, gdzie leży Sądów i spotkaliśmy się dwukrotnie z tamtejszymi Białymi, występującymi aktualnie w IV lidze.
Unia Dolice na dzień dzisiejszy zajmuje 12. pozycję w tabeli klasy okręgowej w grupie południowej, ma ujemny bilans punktowy i bramkowy. W Pucharze Polski rozegrała dotąd 2 mecze, wygrywając na wyjazdach 5-0 z Wichrem Przelewice i 3-1 z Dąbrovią Stara Dąbrowa (obie występują w klasie A).

Oto pełny zestaw par V rundy dla grupy szczecińskiej:
Pomorzanin Nowogard – Gryf Kamień Pomorski
SCRS Barlinek – Sparta Węgorzyno
Jeziorak Szczecin – Polonia Płoty
Sparta Gryfice – Vineta Wolin
Drawa Drawno – Błękitni II Stargard
Wicher Brojce – Hutnik Szczecin
Dąb Dębice – Iskierka Szczecin
Prawobrzeże Świnoujście – Chemik Police
Tanowia Tanowo – Kluczevia Stargard
Iskra Banie – Ina Goleniów
Energetyk Gryfino – Rega Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Biali Sądów
Unia Dolice – Flota Świnoujście
Morzycko Moryń – Pogoń II Szczecin
Świt Szczecin – wolny los