Dziś, jak co roku, w hotelu Dobosz w Policach nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu Piłkarz Roku 2019 Województwa Zachodniopomorskiego. Ci co śledzili przebieg głosowania na bieżąco wiedzą, pozostałych z satysfakcją informujemy, że nominowany przez MKS Flota Paweł Iskra zwyciężył w kategorii IV liga. Gratulujemy.
Paweł uzyskał 2326 głosów, tj. prawie dwa razy tyle co wszyscy nominowani (6 osób) z Ekstraklasy i II ligi w sumie (!). Drugiego wśród czwartoligowców Jakuba Matysiaka z Gryfa Kamień Pomorski pokonał różnicą 1278 głosów. Pozostali nominowani z IV ligi uzyskali w sumie tylko o 314 głosów więcej od Iskry. Dziękujemy zatem sympatykom Floty i Pawła za ogromną determinację, która dała miły dla nas skutek.
Przypomnijmy, że Paweł Iskra urodził się 03 maja 1996 w Gryfinie. Grał w FASE i Pogoni II Szczecin, Odrze Chojna, Czarnych Lubanowo, Sparcie Węgorzyno i FC Schwedt 02. W przeszłości był powoływany na konsultacje młodzieżowych reprezentacji Polski, interesowały się nim włoskie kluby Udinese i Napoli. W tym sezonie reprezentuje Flotę, jesienią strzelił dla niej 15 bramek, a w poprzednim sezonie jako zawodnik Sparty Węgorzyno został królem strzelców IV ligi (36 bramek).

Waldemar Mroczek, źródło: http://ligowiec.net/wyniki-plebiscytu