Flota: Daniel Kusztan, Maksym Oliinyk, Michał Stasiak, Adrian Skorb, Mariusz Helt, Maciej Kraśnicki (46 Aleksander Cieślik), Marek Niewiada, Dawid Adamski, Grzegorz Tarasewicz (46 Patryk Harkot), Aleks Poskart, Paweł Iskra.
Nie grali: Łukasz Gądek, Dmytro Szewczuk.
Trener: Jerzy Rot.

Gwardia: Adrian Hartleb (60. Dawid Skoczyk), Marcin Kurs (60 Mateusz Bachleda), Krystian Krauze (60 Jakub Czyżewski), Daniel Wojciechowski, Bartosz Maciag, Jeremiasz Grela (60 Maksymilian Boczek), Patryk Laskowski, Aleks Hendryk, Keisuke Naka (60 Maciej Bachleda), Gabriel Szygenda (60 Szymon Chać), Piotr Sulima (60 Damian Miętek).
Trener: Łukasz Drożdżal.
Kierownik drużyny: Paweł Marczak.

Nasza drużyna zremisowała dziś na euroboisku w Koszalinie prestiżowy mecz z grającą w III lidze miejscową Gwardią. Do przerwy mecz był ogólnie wyrównany, z lekką przewagą Floty. Pierwszego gola strzelili jednak gospodarze. Po rzucie rożnym i wybiciu piłki przez obronę weszła ona idealnie na nogę Patryka Laskowskiego, który strzałem zza pola karnego pokonał Kusztana. Po przerwie więcej z gry miała Flota, częściej atakowała. Wyrównującą bramkę strzelił Michał Stasiak z rzutu karnego za faul Marcina Kursa na Aleksandrze Cieśliku. Dwie stuprocentowe okazje strzeleckie miał Iskra. W pierwszej połowie nie wykorzystał sytuacji sam na sam trafiając w bramkarza, a w końcówce meczu strzelił obok słupka.
Następny sparing w poniedziałek 17 lutego o godzinie 17:00 w Pobierowie z Pogonią II Szczecin.

Źródło: własne