Piątek, 17 stycznia 2020

Głosujmy na Pawła Iskrę

Rozpoczęło się dziś głosowanie w plebiscycie „Piłkarz Roku Województwa Zachodniopomorskiego”. To głosowanie jest bezpłatne, nie trzeba wysyłać płatnych sms-ów ani kupować pakietów. Wystarczy zalogować się na portalu ligowiec.net i można co 8 godzin oddawać głos. Podobnie jak w poprzednich latach wybierany jest zawodnik w każdej klasie rozgrywkowej. MKS Flota w tym roku wyznaczył Pawła Iskrę. Zawodnik ten w poprzednim, ale zakończonym w roku 2019, sezonie reprezentując Spartę Węgorzyno zdobył tytuł Króla Strzelców IV ligi, a jesienią już we Flocie strzelił 15 bramek plus asysty, walnie przyczyniając się do zajęcia przez Flotę pierwszego miejsca na półmetku.
W tym roku głosowanie tylko za pomocą portalu ligowiec.net i tylko po bezpłatnym zalogowaniu. Następnie należy wybrać klasę rozgrywkową i zawodnika. W naszym przypadku należy kliknąć tutaj. Głosowanie trwa do 02 lutego 2020.

Waldemar Mroczek. Fot. Piotr Zgraja