Wczoraj rozegrano dwa zaległe mecze 15. kolejki III ligi. Elana Toruń zgodnie z planem pokonała Górnika Konin 2-0, natomiast do sensacji doszło w Środzie Wielkopolskiej, gdzie walcząca o pozycję lidera – miejscowa Polonia – przegrała 0-1 z KP Starogard. Te wyniki są dla nas niekorzystne, bo tym sposobem drużyny Elany i Starogardu odskoczyły od nas o kolejne 3 punkty i na chwilę obecną są poza zasięgiem Floty. W dodatku oba zespoły mają jeszcze zaległe spotkania.

Do rozegrania zostało jeszcze sześć zaległych meczów, z czego połowa w najbliższy weekend, a reszta w pierwszym tygodniu grudnia. Bez względu jednak na ich wyniki, wiadomo już, że rok 2020 na pierwszej pozycji ukończy Radunia Stężyca. Natomiast szansę na drugie miejsce ma jeszcze Świt Szczecin, pod warunkiem, że wygra swoje dwa zaległe spotkania.