W rozegranym dziś na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie meczu towarzyskim, nasz zespół uzyskał całkiem porządny wynik z zajmującym trzecią pozycję w tabeli III ligi szczecińskim Świtem. Wysoki remis 3-3. Połowa bramek padła z rzutów karnych, w tym druga dla Świtu. Pierwszą bramkę strzeliła w 20 minucie Flota, a konkretnie Konrad Prawucki. Wyrównał jeszcze przed przerwą z rzutu karnego (ręka Mariusza Helta) Maciej Wyganowski. Po przerwie znów prowadzenie objęła Flota, po strzale testowanego, byłego zawodnika Bruk-Bet Niecieczy, Krystiana Pedy. Wyrównał Szymon Kapelusz, a na prowadzenie wyprowadził Świt z kolejnego rzutu karnego Kacper Wojdak. Flota nie odpuszczała i w 83 minucie wyrównał z jedenastki Łukasz Kopeć.
Flota testowała w tym meczu aż siedmiu zawodników, w tym dwóch jest już prawie zgłoszonych do rozgrywek (poza wspomnianym Pedą, także Adam Wiejkuć, zawodnik Chemika Police). Nasz zespół w tym meczu reprezentowali: Kusztan, Kołat, Helt, Szewczuk, Prawucki, Tarasewicz, Harkot, Bedliński, Iskra oraz testowani.