Niedziela, 09 lutego 2020

Trampkarze rocznika 2005 Grzegorza Skwary uczestniczyli dziś w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Pasewalku. W zawodach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 2 grupy po 5, z których po 2 pierwsze zespoły awansowały do półfinału. Nasi pilkarze przegrali w grupie z FSV Bernau 0-2 i awansowali z drugiego miejsca. Skuteczny rewanż na zespole z Bernau wzięli w finale, zakończonym zwycięskim golem na 2-1 w ostatniej sekundzie. Strzelec bramki na wagę mistrzostwa Maksymilian Turajski został królem strzelców turnieju. Pierwszego gola dla Floty w finale zdobył Oskar Rożko.
Skład Floty: Jakub Wroniak, Daniel Zamiara (kpt.), Oliwier Piasecki, Maksymilian Turajski, Oskar Rożko, Rafał Jończyk, Olivier Amani.

Źródło: własne